Pokaz iluzji na imprezie biznesowej. Jak zorganizować udane after party?

Większość imprez o charakterze biznesowym składa się z dwóch części — formalnej i nieformalnej. Ta druga obfituje zazwyczaj w rozmowy, tańce i inne rozrywki charakterystyczne dla kuluarów. Bardzo często jednak organizatorzy imprezy starają się uatrakcyjnić swoim gościom wieczór, zapraszając ich na pokazy artystyczne. Koncerty, występy kabaretów i pokazy iluzjonistyczne — podpowiadamy, jak urozmaicić biznesowe after party.

Dobrze zorganizowana impreza biznesowa to nie tylko elegancki lokal i smaczne jedzenie. To również starannie opracowany plan spotkania, który uwzględnia część oficjalną i nieoficjalną. Jeśli nie chcesz ryzykować, że event będzie nieudany czy nudny, zadbaj o to, aby Twoi goście nie nudzili się, lecz spędzili bardzo udany i wartościowy wieczór. Organizacja pokazu iluzjonistycznego to jedna z najciekawszych rozrywek.

Pomysł na biznesowe after party

Po oficjalnej części spotkania można oczywiście pozostawić gościom swobodę i pozwolić im spędzać wieczór tak, jak lubią. Często jednak może okazać się, że impreza będzie sztywna, a goście po biznesowych negocjacjach czy formalnych wystąpieniach – zmęczeni. Jak zatem zachęcić ich do dalszej zabawy w kuluarach? I dlaczego to takie ważne?

Według wielu ludzi biznesu krąży przekonanie, że to właśnie nieoficjalne części biznesowych spotkań sprzyjają wartościowym rozmowom, ciekawym podsumowaniom czy nawiązywaniu nowych relacji. Dobrym pretekstem do nich mogą okazać się pokazy iluzji Just Edi Show, ponieważ:

  • pozwalają gościom rozluźnić się po formalnym raucie czy gali,
  • stanowią angażujący element całego spotkania, ponieważ wiele iluzji może być zorganizowanych z udziałem publiczności,
  • stanowią zaskakujący punkt w programie imprezy — prawdopodobnie większość Twoich gości nigdy nie miała okazji uczestniczyć w pokazie magika, zwłaszcza w ramach biznesowego spotkania.

Jaki pokaz iluzji na imprezę biznesową?

Ze względu na formalny charakter imprezy, musisz zadbać o to, aby występ artystyczny stanowił jej spójny element. Zrezygnuj raczej z prześmiewczych widowisk na korzyść charyzmatycznego pokazu iluzjonistycznego, który poprowadzi sztukmistrz i ekwilibrysta. Bazując na swoim doświadczeniu, zaproponuje on najlepszy scenariusz występu, który będzie utrzymany na wysokim poziomie. Może obejmować:

  • pełne kreatywności sztuczki karciane,
  • triki ze znikaniem przedmiotów,
  • aktywną improwizację,
  • zabawny dialog z publicznością.

Wszystkie występy sceniczne i typu close-up okraszone są dozą komediowego humoru, który na pewno zostanie doceniony przez szerszą publiczność. Solidna dawka śmiechu to doskonały wstęp do kuluarowych rozmów i nieformalnej części programu. To także sposób na rozpoczęcie after party.

Zapewnienie intelektualnej rozrywki pracownikom, kontrahentom czy klientom to oryginalny pomysł na ożywienie imprezy biznesowej i podniesienie jej rangi. Inną zaletą takiej formy zabawy jest fakt, że nieczęsto Twoi goście mają okazję uczestniczyć w takim wydarzeniu. Co to oznacza dla Ciebie? To, że na tle innych, podobnych do siebie eventów, Twój zapamiętają na pewno!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com