Odzież roboczą możesz dopasować do specyfiki swojej firmy. Te kolekcje ubrań perfekcyjnie łączą design i funkcjonalność

Idealna odzież robocza? Z pewnością trwała, funkcjonalna oraz wygodna, ale i zaprojektowana w taki sposób, że po prostu chce się ją nosić. Pracownicy stawiają bowiem na komfort, ale i na atrakcyjny wygląd. Same ubrania robocze stanowią z kolei jeden z elementów wizerunku Twojej firmy. Na szczęście okazuje się, że dopasowanie odzieży do branży, czy specyfiki biznesu wcale nie jest trudne. Znaleźliśmy modele ubrań, które doceni załoga, i które fantastycznie sprawdzą się w poszczególnych branżach.

Imponująca wytrzymałość ubrań w parze z nowoczesnym designem – dla rzemiosła, przemysłu i usług

Trwałość ubrań i ich atrakcyjny wygląd stanowiły dotąd chyba najtrudniejsze do uzyskania połączenie. Dzisiaj na szczęście tak już nie jest. Na https://dbl.pl/nasze-kolekcje/ znaleźliśmy interesujące propozycje ubrań roboczych dedykowane pracownikom branż, w których o zabrudzenia, czy intensywne zużycie odzieży wcale nie trudno. Tutaj wytrzymałość ubrań nie wyklucza jednak modnego, atrakcyjnego designu. W innowacyjnej ofercie wynajmu odzieży roboczej znalazły się m.in. ubrania kolekcji DBL Future. Ekskluzywne wzornictwo i modna kolorystyka doskonale łączą się z wygodą noszenia i funkcjonalnością – bluzy, spodnie, ogrodniczki, czy kamizelki zaopatrzono m.in. w praktyczne kieszenie, czy elementy odblaskowe.

Inną z propozycji jest m.in. kolekcja ubrań WORK LINE przeznaczona do codziennej pracy, także w wymagających warunkach. Zastosowane materiały (bawełna – drelich, mieszanki bawełniano – poliestrowe, czy bawełniano – poliamidowe) gwarantują wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. Z kolei struktura tkanin (gęsty splot) chroni przed zabrudzeniami i ułatwia pranie odzieży. Nie bez znaczenie pozostaje zastosowana w produkcji ubrać technologia, gwarantująca komfort noszenia, także w specyficznych warunkach pracy, np. w środowisku wilgotnym.

Ta odzież idealnie sprawdzi się przy produkcji oraz przetwórstwie żywności

Kolekcja odzieży HACCP spełnia wszystkie rygorystyczne normy i aktualne wytyczne dotyczące obowiązujących przepisów HACCP. Jest nie tylko wytrzymała, ale i bezpieczna np. dla przetwarzanej żywności. Wykonanie i materiały pozwalają na dezynfekcję odzieży, bez uszczerbku na jej kondycji. Podobne kryteria spełnia odzież specjalistyczna, zapewniająca m.in. wysoka ochronę termiczną i chemiczną, niezbędną w zakładach przemysłowych, czy chemicznych.

Modna odzież dla pracowników serwisów samochodowych

W tym przypadku można swobodnie dopasować kolekcje ubrań do wytycznych stawianych przez poszczególne marki z branży samochodowej. Przyjrzeliśmy się nieco bliżej dostępnym propozycjom i musimy stwierdzić, że design ubrań pracowniczych fantastycznie koresponduje z wzornictwem obowiązującym w teamach na prestiżowych wyścigach samochodowych

Elegancki fason dla branży gastronomicznej i hotelarskiej

Gdy higiena musi iść w parze z estetyką, warto postawić na kolekcję odzieży roboczej dedykowaną pracownikom branży gastronomicznej i hotelarskiej. Wygodny krój, elegancki fason oraz funkcjonalność ubrań idealnie podkreślają profesjonalizm personelu

Poleacamy:
Porównanie lokat – na co zwrócić uwagę?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com