Hotele konferencyjne posiadające sale na ponad 500 osób w Warszawie i Krakowie

Organizacja konferencji na ponad 500 osób to spore wyzwanie. Tak duże wydarzenie wymaga odpowiedniej oprawy, przede wszystkim znalezienia miejsca, które będzie spełniało wszystkie oczekiwania. Wielu organizatorów decyduje się na konferencję w Warszawie lub w Krakowie – duże miasta posiadają potężne zaplecze obiektów konferencyjnych, wśród których bez problemu można znaleźć miejsce idealne dla każdego wydarzenia.

Konferencje w Warszawie cieszą się dużą popularnością organizatorów, którym zależy na wydarzeniu w dużym mieście w otoczeniu centrów biznesowych. Warszawa może być też ciekawa po godzinach – po zakończeniu branżowych spotkań jest okazja do zwiedzania stolicy i jej największych atrakcji. Jeśli chcemy zorganizować konferencję, szkolenie czy inne duże wydarzenie na ponad 500 osób, obiekty konferencyjne w Warszawie mają sporo do zaoferowania. Na http://www.warszawa.salekonferencyjne.pl/ znajdziemy duży wybór doskonałych lokalizacji w stolicy. Warto sprawdzić choć kilka z nich i przekonać się, że organizacja konferencji w Warszawie to strzał w dziesiątkę.

Jednym z większych obiektów konferencyjnych w Warszawie, w którym na pewno uda się zorganizować wydarzenie na 500 osób, jest Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre. W obiekcie znajduje się kilkanaście sal konferencyjnych o zróżnicowanej wielkości, a ich powierzchnię można dodatkowo łączyć. Największa sala konferencyjna Warsaw Hall pozwala na zorganizowanie wydarzenia nawet na 1600 osób. W kilku mniejszych salach również można bez problemu pomieścić 500 osób i więcej.

Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre posiada doskonale wyposażone zaplecze konferencyjne, a także usługi gastronomiczne i hotelowe na najwyższym poziomie. Dużym atutem jest również świetna lokalizacja niedaleko centrum, a także warszawskiego Lotniska Chopina. Organizacja konferencji na 500 osób w tak świetnie przygotowanym obiekcie po prostu musi zakończyć się sukcesem.

W poszukiwaniu dużych sal konferencyjnych w stolicy, warto również zapoznać się z bogatą ofertą Hotelu Boss. Obiekt położony jest z dala od centrum Warszawy w pięknej okolicy Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. To dobre miejsce dla organizatorów, którzy poszukują miejsca oddalonego od ścisłego centrum miasta, spokojnego i w niezwykłym otoczeniu przyrody. Obiekt posiada nowoczesne zaplecze konferencyjne oraz wiele dodatkowych usług, które ułatwiają zorganizowanie branżowego spotkania na poziomie.

W Hotelu Boss znajdziemy aż 16 sal konferencyjnych, których powierzchnia jest zróżnicowana – od kilkunastu do kilkuset metrów kwadratowych. Sale można też łączyć, a największa uzyskana w ten sposób powierzchnia pozwala na zorganizowanie wydarzenia na 560 osób. Hotel Boss posiada też kilka obiektów gastronomicznych z różnym typem kuchni, w których można organizować bankiety, biznesowe przyjęcia i inne posiłki dla uczestników konferencji. Restauracja Stary Młyn oferuje aż 350 miejsc, w Restauracji Malinowej zorganizujemy natomiast bankiet na 300 osób. W hotelu znajduje się też rozbudowana strefa spa i wellness, z której można skorzystać w przerwie pomiędzy branżowymi spotkaniami.

Jeśli obiekty konferencyjne w Warszawie nie spełniają naszych oczekiwań, warto z aktualnej stolicy przenieść swoje zainteresowania na dawną stolicę, czyli Kraków. W tym mieście oferta konferencyjna jest również spora, a jednocześnie w trakcie spotkań branżowych można znaleźć czas na zwiedzanie najbardziej znanych polskich zabytków z Wawelem na czele. Na http://www.krakow.salekonferencyjne.pl/ znajdziemy świetnej klasy obiekty konferencyjne, wśród których na pewno będą sale konferencyjne na 500 osób i więcej.

Rozbudowaną ofertę dla organizatorów konferencji ma krakowski Park Inn by Radisson Kraków Hotel. Do dyspozycji jest 5 sal konferencyjnych o zróżnicowanej wielkości, których powierzchnię można w razie potrzeby połączyć lub podzielić za pomocą elastycznych ścian działowych. Największa sala konferencyjna pomieści nawet 500 osób. Hotelowe zaplecze konferencyjne jest świetnie wyposażone w nowoczesny sprzęt i wszelkie urządzenia, które są niezbędne do sprawnego poprowadzenia każdego spotkania.

W bazie noclegowej hotelu znajdziemy 304 miejsca w komfortowych apartamentach z wieloma udogodnieniami. O oprawę kulinarną wydarzeń dba natomiast Restauracja RGB Bar & Grill, która serwuje doskonałe dania w eleganckiej oprawie. Hotel Park Inn by Radisson znajduje się w okolicy krakowskiego Starego Miasta w pobliżu najważniejszych zabytków. Świetna lokalizacja, doskonały dojazd oraz bogaty wybór usług i pakietów dla biznesu gwarantują, że każde wydarzenie zorganizowane w obiekcie zakończy się sukcesem.

Dużą salę konferencyjną na 500 osób znajdziemy również w Hotelu Galaxy, który znajduje się w odległości 20-minutowego spaceru od krakowskiego Starego Miasta. Do dyspozycji organizatorów konferencji i szkoleń jest kilkanaście sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni. Największa sala bez problemu pomieści 500 uczestników. Zaplecze konferencyjne Hotelu Galaxy jest świetnie zaprojektowane i wyposażone we wszystkie sprzęty i urządzenia, które są potrzebne do zorganizowania każdego spotkania.

W Hotelu Galaxy znajduje się 459 miejsc noclegowych, dzięki czemu jest to idealne miejsce na organizację kilkudniowych wydarzeń branżowych. O wyżywienie uczestników dba hotelowa Restauracja Andromeda Alfa, której dania kuchni europejskiej są dobrze znane w świecie nowoczesnej gastronomii. W bogatym menu znajdziemy zarówno posiłki obiadowe, jak i przekąski i drobne poczęstunki, które są doskonałym uzupełnieniem każdego branżowego spotkania. W przerwie między spotkaniami lub po ich zakończeniu można skorzystać z bogatej oferty hotelowego centrum spa & wellness lub wybrać się na zwiedzanie Krakowa. Wysoki poziom obsługi, duże zaplecze konferencyjne oraz świetne wyżywienie gwarantują, że każdy organizator konferencji, szkolenia czy eventu znajdzie w Hotelu Galaxy ofertę na miarę indywidualnych potrzeb.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com