Gdzie założyć firmę online za granicą?

Wiele firm chciałby się wyprowadzić z naszego kraju, ale dokąd? Jak znaleźć miejsce, które będzie lepsze? Nie jest to wcale takie łatwe, na jakie wygląda, dlatego że potrzebna jest wiedza, często jest potrzeba znajomości języka obcego urzędowego. Sporo z tym komplikacji i co wtedy zrobić? Szybko dowiemy się jak założyć firmę w Rumunii przez CompanyRomania.com i właśnie z nimi warto się skontaktować. To specjaliści od tego, aby przygotować wszystko, co jest nam potrzebne. Prowadzą bardzo szeroki zakres usług, z których każdy z nas będzie mógł skorzystać. Szybko przekonamy się, że współpracą z taką firmą się opłaca. Można zdalnie założyć firmę i korzystać z dogodniejszych warunków, jakie są dostępne w tym kraju. Oczywiście Rumunia mało, komu kojarzy się z prowadzeniem tam firmy, ale czasy się zmieniają. Szukanie nowych rynków jest bardzo ważne, dlatego warto nawiązać kontakt z kimś, kto będzie w stanie nam pomóc.

Jaką pomoc uzyskamy?

Podstawową usługą jest oczywiście rejestracja firmy w Rumunii https://companyromania.com/pl/. Wszystkie dokumenty, jakie są potrzebne do rejestracji zbierzemy i oddamy firmie, która w naszym imieniu wszystko pozałatwia. To jednak nie wszystko, bo można również za ich pośrednictwem zyskać wirtualne biuro i adres. Na ten adres będą przychodziły mniej i bardziej ważne listy. W taki sposób nie trzeba będzie jeździć do Rumuni, aby być na bieżąco ze sprawami urzędowymi. To nam się po prostu bardzo opłaca i oszczędza nam czas. Firma pomoże również w uzyskaniu certyfikatów podatkowych jak i w rejestracji VAT. Do prowadzenia firmy w Rumuni konieczny jest rachunek bankowy i firma pomoże nam go założyć. Można również liczyć u nich na profesjonalne porady prawne oraz finansowe. Są w tym ekspresami i bardzo chętnie nam we wszystkim pomogą.

Inne potrzebne nam usługi

Możemy się również do nich zgłosić, jeśli konieczne jest prowadzenie księgowości. Jeśli musimy do prowadzenia własnej firmy w Rumuni posiadać licencje albo pozwolenia to oni są na to przygotowani bardzo dobrze. Można również zlecić firmie rejestracja auta albo rezydencję osobistą. Zajmują się także ubezpieczeniami. Firma działa wszechstronnie, dlatego są w stanie nam pomóc, jeśli tylko się do nich zgłosimy. Pod okiem osób, które bardzo dobrze znają język rumuński wykonanie wszystkich czynności urzędowych nie zajmuje dużo czasu. Bez pomocy takich specjalistów założenie i prowadzenie własnej firmy poza granicami kraju nie jest takie proste. Warto nawiązać z nimi kontakt i wtedy dowiemy się, co dokładanie dla nas przygotowali.

Polecamy:
Jak wybrać prezent dla miłośnika lasu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com