Gdzie kupić rower Giant na raty?

Marki Giant z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. Ten tajwański producent od wielu lat dostarcza wielu ciekawych rozwiązań dla miłośników dwóch kółek, a przy okazji pozwala kupić dobrej jakości sprzęt w rozsądnej cenie. Teraz zakup roweru marki Giant może być jeszcze prostszy, ponieważ niektóre sklepy zapewniają sprzedaż ratalną. Gdzie zatem szukać tych ofert?

Czy rowery Giant dostępne są w internecie?

Jeszcze jakiś czas temu większość osób nie wyobrażała sobie innego sposobu na zakup roweru, jak tylko odwiedzenie pobliskiego salonu rowerowego. Odkąd jednak sporo sklepów przeniosło swoją ofertę do sieci, kupowanie dwóch kółek stało się nie tylko prostsze, ale również zdecydowanie tańsze. Sklepy online często mają znacznie lepsze oferty, a do tego w pełni znoszą ograniczenia lokalizacyjne. To sprawia, że na przykład mieszkaniec województwa mazowieckiego, może szukać dobrej oferty w Olsztynie czy w Rzeszowie i mieć pewność, że nie przepłaci również jakoś szczególnie dużo na kosztach przesyłki.

W internecie oferowane są także rowery Giant na raty. Ta marka obecna jest właściwie w każdym sklepie rowerowym i zapewnia zarówno górskie, miejskie, szosowe jak i trekkingowe modele w dobrej, przystępnej cenie. Marka Giant to dobry pomysł na pierwszy rower dla nastolatka. Korzystna cena nie zrujnuje domowego budżetu, a dobrej jakości podzespoły i elementy, zastosowane w rowerze, zapewnią wiele frajdy z jego użytkowania.

Warto pamiętać, że internetowe zakupy są idealne szczególnie dla tych bardziej wybrednych, ponieważ zapewniają możliwość zwrotu towaru do 14 dni i to bez podawania konkretnej przyczyny. Można więc rower wymienić na inny, jeśli po obejrzeniu modelu, nie spełni oczekiwań użytkownika.

Dlaczego warto kupować rowery Giant na raty?

Marka Giant prezentuje rowery w różnych przedziałach cenowych. Na przykład takiej średniej jakości górski rower Giant Talon 3 L kosztuje około 3 000 złotych. Niewiele jak na rower górski o całkiem dobrych parametrach technicznych, ale biorąc pod uwagę jednorazowy wydatek, to nawet taka kwota może stanowić spore wyzwanie. Dlatego sklepy oferują również rowery Giant na raty. Świetnym przykładem jest tutaj sklep rowerynaraty.pl, który zapewnia szeroki wybór rowerów Giant, a współpracując z bankiem BNP Paribas, oferuje również opcję rat 0%. Można więc podzielić sobie kwotę na wygodnych 10 rat, by również miesięczna kwota mieściła się w domowym budżecie. Dobrze jest przemyśleć też wysokość pierwszej wpłaty, która zdecydowanie przełoży się na to, że raty będą odpowiednio niższe. To nie znaczy, że pierwszy wydatek musi być rażąco wysoki – już 500 złotych wkładu własnego znacząco obniży miesięczne raty i ułatwi ich spłacanie. Warto dodać, że rozłożenie płatności ratalnych nie opóźnia finalizowania całej transakcji. Wszystkie decyzje rozpatrywane są nawet w ciągu 24 godzin. Trzeba jedynie wypełnić formularz i czekać na decyzję banku. Sam sklep gwarantuje również wysyłkę roweru nawet w ciągu 24 godzin, a to oznacza, że kurier bardzo szybko zadzwoni z przesyłką do drzwi.

Jaki sklep warty jest zaufania?

Decydując się na zakup dobrego roweru warto zwrócić uwagę nie tylko na obowiązujące promocje czy możliwość rozłożenia płatności na raty. Również inne atuty powinny przesądzać o wyborze sklepu. Jakie to są? Warto zwrócić uwagę na gwarancję, jakiej sklep powinien udzielić na zakupiony sprzęt oraz serwis, jaki zapewnia. Dzięki temu można mieć pewność, że zamówiony rower będzie spełniał najwyższe standardy oraz będzie dopasowany do potrzeb i oczekiwań. Istotna jest też kwestia szybkich wysyłek, które są realizowane niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty albo pozytywnej decyzji o przyznaniu kredytu z banku. Nie bez znaczenia jest też możliwość sprowadzenia innego modelu czy rozmowa z doradcami na infolinii, jaki rower wybrać dla nastolatka albo do poruszania się po mieście. Kontaktu ze sklepem rowerowym warto szukać również przy dokonywaniu pierwszej transakcji. Nie zaszkodzi potwierdzić czas realizacji przesyłki, możliwość zwrotu towaru czy upewnić się, że towar jest zgodny z opisem, widniejącym na stronie sklepu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com