Drukuj etykiety, naklejki adresowe, ceny – zadbaj o wizerunek swojej firmy

Jak wydrukować kody kreskowe? Jak wydrukować naklejki informacyjne, adresowe i opisy? Na dużej drukarce jest to prawie niemożliwe albo ciężkie do wykonania, bo wiąże się z ciągłym przestawianiem suwaków. Poza tym trzeba je wówczas przycinać i nie wygląda to estetycznie. Brakuje Ci urządzenia, które jest do tego dedykowane. Poznaj mobilne drukarki etykiet.

Przenośne drukarki etykiet

Drukarka etykiet to niewielkie urządzenie, które zostało stworzone z myślą o niewielkich wydrukach. Dzięki niemu szybko wydrukujesz nawet duże ilości kodów kreskowych na produkty w swoim sklepie lub ceny. Podobnie jak naklejki z opisem, składnikami, instrukcją użytkowania czy też etykiety adresowe na koperty. Zaletą tego typu drukarki jest przede wszystkim to, że możesz drukować szybko powtarzalne rzeczy, w dużych ilościach. To zdecydowanie ułatwia pracę. Zwłaszcza tę biurową. Jednak ta sama drukarka w wersji mobilnej, to jeszcze lepsza inwestycja.

Mobilne drukarki etykiet

Przenośna drukarka zdecydowanie ułatwia prace w sklepie podczas metkowania towaru, czy w magazynie. Dzięki temu Ty czy Twoi pracownicy oszczędzacie dużo czasu na pozostałe zadania. Przenośne gdzie łatwo dzięki temu oznaczyć produkty. Przenośne drukarki sprawdzają się w każdej branży. Dzięki nim całą logistyka funkcjonuje sprawniej, a ryzyko pomyłek w wysyłce towaru do klienta znacznie spada. Niektóre modele oferują też drukowanie paragonów. Z pewnością, znajdzie się jeszcze wiele innych sytuacji, w których przenośna drukarka sprawdzi się w Twoim biznesie.

Drukarka etykiet — na co zwrócić uwagę przy zakupie

Jak każde urządzenie mobilne, przenośna drukarka wymaga zasilania akumulatorowego. Wybierając drukarkę, zwróć uwagę na jego pojemność — im większa, tym dłużej możesz pracować. Liczy się także żywotność baterii, częste ładowanie znacznie wpływa na obniżenie jej wydajności. Co oprócz baterii jest warte uwagi?

Drukarki mobilne — parametry warte uwagi

Jak każde urządzenia tego typu, drukarki mobilne oferują różną rozdzielczość, która ma bezpośredni wpływ na jakość drukowanych etykiet. Im większa, tym obraz jest lepszej jakości. Wyrażana jest poprzez parametr dpi. Prędkość druku to kolejna cecha, na jaką musisz zwrócić uwagę. Szybkie urządzenia to takie, które drukują etykiety o minimalnej dla siebie szerokości w jak największej długości na sekundę. Zwróć też uwagę na ich pamięć podręczną oraz parametry takie jak zakres temperaturowy i szczelność. Część z nich doskonale sprawdza się także na zewnątrz pomieszczeń. Dobrej jakości przenośne drukarki oraz materiały eksploatacyjne znajdziesz tutaj: https://bcmarket.pl/44–drukarki-przenosne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com