Hulajnogi elektryczne z Polski – Motus xD

Motus to polska firma produkująca pojazdy elektryczne oraz smartwatche. Ich modele hulajnóg elektrycznych przeznaczone są głównie dla dzieci i dorosłych. W swojej ofercie firma posiada hulajnogi miejskie, które charakteryzują się świetnymi parametrami, doskonałą jakością oraz dobrą ceną. Także wygląd produktów nie jest obojętny. Prosty design, a zarazem mnogość modeli w modnych kolorach sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie! Hulajnogi Motus wyróżnia przede wszystkim wyróżnia bogate wyposażenie. Każda hulajnoga posiada oświetlenie, dzwonek oraz funkcjonalny wyświetlacz. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o hulajnogach Motus to poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółowy opis modelu 6.5 oraz 8.5.

Motus 6.5

To model przeznaczony głównie dla młodszych użytkowników. Maksymalna prędkość wynosi aż 23 km/h, co umożliwia silnik o mocy 250W. Motus 6.5 pozwala na pokonanie dystansu nawet 17 km na jednym ładowaniu. Dzięki baterii o pojemności 5.2Ah jej naładowanie zajmuje tylko 4 godziny. Bezpieczeństwo zapewnia system kick-to-start, podest wyłożony antypoślizgowym tworzywem, sygnał dźwiękowy oraz hamulec ręczny i nożny. Natomiast o komfort podczas jazdy dbają amortyzator i 6.5-calowe koła, dzięki którym wszelkie wstrząsy są tłumione. Istnieje również możliwość regulacji kierownicy oraz szybkiego złożenia hulajnogi. Funkcjonalny wyświetlacz pokazuje wszystkie najistotniejsze informacje takie jak: aktualny poziom baterii czy przebyty dystans. Dodatkowo rodzice posiadają pełną kontrolę nad urządzeniem swoich pociech! Mogą oni ograniczyć maksymalną prędkość do 15 km/h lub nawet do 5 km/h. Motus 6.5 dostępna jest w trzech wersjach kolorystycznych: niebieskiej, czerwonej i zielonej.

Motus 8.5

Motus 8.5 to hulajnoga przeznaczona dla młodzieży jak i osób dorosłych. Dzięki silnikowi o mocy 250W potrafi osiągnąć prędkość do 25 km/h. Ładowanie baterii zajmuje tylko 4 godziny i starcza na 18-25 km jazdy bez przerwy. Umożliwia to akumulator o pojemności 7.8 Ah. Oświetlenie LED oraz mocny tarczowy hamulec dbają o bezpieczeństwo podczas podróżowania. Aby jazda była przyjemniejsza hulajnoga została wyposażona w tempomat, system szybkiego składania oraz 8.5-calowe koła, które bez problemu pokonają wszelkie przeszkody pojawiające się na drodze – nierówne chodniki, kostkę brukową czy niskie progi. Większa kontrola nad urządzeniem jest możliwa dzięki wyświetlaczowi umieszczonemu na kierownicy, który informuje nas o aktualnej prędkości, wybranym biegu czy poziomie baterii. Model 8.5 dostępny jest aż w trzech wersjach kolorystycznych: białej, turkusowej i czerwonej.

Motus to jakość i solidność wykonania. Dodatkowym atutem jest fakt, że jest to polska firma. Świetne parametry oraz dobra cena sprawiają, że produkty firmy Motus zyskują na popularności. Motus oferuje zarówno hulajnogi dla dzieci jak i dorosłych. Przeznaczone są przede wszystkim do jazdy po mieście, więc można nimi dotrzeć do szkoły czy pracy omijając przy tym męczące korki drogowe.

Decydując się na zakup hulajnogi elektrycznej musisz mieć pewność, że spełni ona Twoje oczekiwania. Dlatego sprawdź i porównaj wszystkie hulajnogi elektryczne na hulajnogi-ranking.pl i podejmij właściwą decyzję!

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com