Znajdź aktywność dla siebie

Najpopularniejsza wymówka brzmi: nie mam czasu. W napiętym kalendarzu ciężko znaleźć przestrzeń na aktywność. Dlatego zdradzimy Ci tajemnicę. Wygospodaruj godzinę tygodniowo. Tak na początek. Zyskasz znacznie więcej. Zauważysz zmiany w sylwetce, samopoczuciu i wydajności. Skąd ta dysproporcja? Odpowiedź Cię nie zaskoczy: sport to zdrowie! Zaskoczą Cię dopiero efekty. Dlatego zobacz, co mamy do zaoferowania na fitness w Gliwicach.

Na zdrowie!

Wznieś toast za Twoje zdrowie na zajęciach BODYART. To zajęcia fitness w Gliwicach. Łączą trening i relaks bez presji czasu. Każde ćwiczenie wykonasz z uważnością. Dzięki temu lepiej poznasz swoje ciało. To idealna propozycja dla osób, które potrzebują zwolnić. Zyskać wewnętrzny spokój.

W fitness Gliwice znajdzie się też coś dla zasiedziałych. Praca przy biurku skutkuje bólami kręgosłupa w okolicy lędźwiowej. Dlatego prowadzimy zajęcia ZDROWY KRĘGOSŁUP. Odpowiednio dobrane ćwiczenia, redukują ból pleców, wzmacniają mięśnie i poprawiają sylwetkę.

Żegnaj tłuszczu!

Nie możesz zgubić oponki brzusznej? A może kilka zbędnych kilogramów uniemożliwia Ci włożenie ulubionych spodni? Zabierz się za redukcję tłuszczu konkretnie i intensywnie. Zrób to na zajęciach fitness w Gliwicach. W naszym sportowym menu znajdzie się coś dla wytrwałych. Mowa o osobach, którym trening na siłowni nie jest obcy.

Przedstawiamy FAT KILLERA. Zajęcia fitness w Gliwicach podzieliliśmy na 3 zestawy ćwiczeń. Dzięki temu zadbasz o dolne partie ciała, wyszczuplisz brzuch i wyrzeźbisz górne partie ciała. A wszystko w miarowym tempie – 30 sekund intensywnych ćwiczeń i 15 sekund przerwy.

Kolejną opcją na podkręcenie metabolizmu jest TURBO SPALANIE. Trening fitness Gliwice polega na krzyżowaniu ćwiczeń dynamicznych ze wzmacniającymi. Efekt? Spalisz kalorie, a przy okazji poprawisz sylwetkę i wydolność organizmu.

Tłuszcz pożegnasz także na zajęciach TABATA + BRZUCH. Przepisem na sukces jest trening interwałowy, który angażuje najwięcej mięśni jednocześnie.

Sportowo i kobieco

Wyskocz na godzinę ze szpilek i zadbaj o siebie. Dobierz zajęcia fitness w Gliwicach pod cel, jaki sobie wyznaczyłaś. W kształtowaniu dolnych partii ciała, pomoże Ci trening BPU. Bohaterami tych treningów są pośladki, brzuch i uda. Marzysz o ujędrnieniu tych części ciała? Dołącz do zajęć i zacznij działać!

Twoją uwagę przyciągnęły zajęcia FIT LADY? Dobrze się składa. Wstąp na trening i wymodeluj swoją sylwetkę, a także dolne partie ciała.

A jeżeli w sercu gra Ci muzyka, nie przegap ZUMBA DANCE. Na tym treningu nie ma ograniczeń wiekowych i wytrzymałościowych. Są dla Ciebie, jeżeli lubisz dobrą zabawę przy muzyce. Efektem ubocznym, który z pewnością zaakceptujesz będzie spalanie tkanki tłuszczowej. A wszystko w dwóch etapach: choreografia taneczna oraz ćwiczenia wzmacniające ze sprzętem.

Łamiemy stereotypy

Sztanga to atrybut silnego mężczyzny. To fakt. Ale nie na tych zajęciach. W naszej ofercie znajdziesz SZTANGI. To trening z obciążeniem. Uczestnicy to zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Tego typu zajęcia fitness w Gliwicach poprawiają wydolność organizmu. Wzrasta wytrzymałość i siła mięśni. Dołącz do zajęć, jeżeli powyższe cechy to odpowiedzi na Twoje potrzeby.

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com