Czy Twoje biuro jest ZDOLNE do pracy ZDALNEJ? Comarch ERP Optima w chmurze

W dobie obostrzeń i ograniczeń związanych z epidemią, możliwość płynnego przejścia na pracę zdalną – stała się prawdziwym wybawieniem dla części przedsiębiorców. Powszechny dostęp do wielofunkcyjnych urządzeń, jak np. do skanera, komputera czy Internetu – nie dziwi już nikogo.

Problem pojawia się w przypadku specjalistycznego oprogramowania. Często zdarza się bowiem, że certyfikowane aplikacje czy systemy – zintegrowane są ze sprzętem (IP), dostępnym wyłącznie na stanowisku pracy w danym zakładzie.

Twórcy niektórych programów przewidzieli jednak różne obiektywne okoliczności, które mogą okresowo uniemożliwić korzystanie z software’u i udostępnili dodatkowo wersję online. Jedną z takich aplikacji jest Comarch ERP Optima – funkcjonalne narzędzie, które przy udziale indywidualnie skonfigurowanych schematów księgowych, ułatwia rozliczanie różnych operacji finansowych w firmie. Oprogramowanie to jest szczególnie pożądane w pracy działów księgowych, biur rachunkowych oraz kancelarii – zajmujących się doradztwem podatkowym bądź oferujących innego rodzaju rozliczenia.

– Na co dzień nasza firma eITC.online zajmuje się m. in. wdrożeniami systemu Comarch ERP Optima, które pozwalają na efektywne księgowanie przede wszystkich w warunkach stacjonarnych. Postępująca pandemia koronawirusa – postawiła jednak nie lada wyzwanie przed wieloma biurami rachunkowymi oraz doradcami podatkowymi. Na szczęście – firmy, które zdecydowały się zaufać oferowanym przez nas rozwiązaniom w zakresie Optimy, mają jednocześnie możliwość wykonywania zdalnej pracy w chmurze. To olbrzymie udogodnienie dla operatorów, bowiem mogą oni bezpiecznie kontynuować księgowanie dokumentów od swoich kontrahentów, nawet w warunkach domowych. Dzięki temu, zachowana zostaje ciągłość działalności podmiotów – zachwala mobilne rozwiązanie Tomasz Rejmer, współwłaściciel brand’u eITC.online.

Comarch ERP Optima wyręczy Cię we wszystkim – ROZCHMURZ się!

Wystarczy dostęp do sieci – a kompleksowe rozwiązania Optimy – wspomogą zarządzanie księgowością, a także nierzadko problematyczną sferą kadr i płac w firmie, obsługiwanej przez Twoje biuro rachunkowe. Mobilność, elastyczność, modułowa konstrukcja, przyjazny interfejs oraz automatyczne aktualizacje – to podstawowe zalety oprogramowania Comarch ERP Optima w chmurze. Dodatkowo, tego typu rozwiązanie sprawia, że oszczędza się na serwerze i kosztach jego utrzymania. Od teraz – wszystko, czego potrzebujesz do księgowania – masz w jednym miejscu i… w każdym miejscu… z dostępem do Internetu.

Polecamy:
Zalety systemu ERP dla biznesu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com