Zastosowanie reklamówek jednorazowych w różnych branżach

Reklamówki jednorazowe na stałe wpisały się w życie ludzi. Nie sposób odmówić im wygody i praktyczności. Obecnie coraz częściej produkowane są również z poszanowaniem zasad ekologii, dlatego przekonują do siebie coraz więcej osób. Jak stosuje się reklamówki jednorazowe? Jakie branże ich używają? Sprawdź!

Reklamówki jednorazowe w handlu

Oczywiście handel to pierwsza branża, która przychodzi na myśl w związku z wykorzystaniem reklamówek jednorazowych. Mogą być wykorzystywane do pakowania i przenoszenia w zasadzie każdego typu towarów. 

Reklamówki jednorazowe na rolce to nieodłączne wyposażenie chociażby każdego większego sklepu spożywczego. Zazwyczaj można je znaleźć na dziale z warzywami i owocami. Pojawiają się także wszędzie tam, gdzie dostępne są inne produkty na wagę (np. pieczywo czy słodycze). Reklamówki jednorazowe stosuje się też w wyspecjalizowanych sklepach spożywczych – piekarniach, cukierniach, warzywniakach itp. Są wykonywane z bezpiecznych dla żywności tworzyw, dlatego świetnie spisują się w tej roli.

Inne sklepy również bardzo często stosują reklamówki jednorazowe. Są najczęstszym wyborem np. w sklepach przemysłowych. Duże reklamówki jednorazowe, najczęściej z nadrukiem, stosuje się także w sklepach odzieżowych, tekstylnych, obuwniczych czy z galanterią. Korzystają z nich także księgarnie, sklepy z zabawkami, drogerie i wiele innych typów punktów detalicznych.

reklamówki jednorazowe na zakupy spożywcze

Reklamówki jednorazowe najczęściej stosowane są w handlu. Trudno znaleźć sklep, który ich nie używa – niezależnie od branży i oferowanego asortymentu.

Reklamówki jednorazowe w usługach

Reklamówki jednorazowe stosuje jednak również branża usługowa. Są bardzo przydatne między innymi w gastronomii. Przenosi się w nich na przykład posiłki na wynos. Są więc obecne w restauracjach, firmach cateringowych, barach, bistro i tym podobnych miejscach. Mogą być przydatne także w innego rodzaju punktach usługowych – np. tych zajmujących się naprawą rozmaitych przedmiotów. Naprawiona rzecz przekazana klientowi w jednorazowej reklamówce z nadrukiem z logo firmy będzie stanowić dodatkową reklamę dla zakładu. Jednocześnie klienci doceniają myślenie o ich potrzebach i umożliwienie im wygodnego zaniesienia przedmiotu do domu.

Reklamówki jednorazowe – dostosowanie do konkretnej branży

Reklamówki jednorazowe mogą być produkowane na wiele sposobów, co ułatwia ich dostosowanie do potrzeb każdej branży. W sklepach spożywczych najlepiej sprawdzają się te cienkie, lekkie i niezbyt duże. Ich atutami są wszechstronność i niska cena. Najczęściej są to reklamówki jednorazowe na rolce. Mogą być przezroczyste (białe) lub zabarwione na dowolny kolor, a także pokryte drukiem reklamowym. W większych sklepach spożywczych częściej przydają się reklamówki jednorazowe duże. Zazwyczaj są one wykonywane również z grubszego tworzywa, dzięki czemu pozwalają na bezpieczne przenoszenie sporych ciężarów. Reklamówki jednorazowe mocne sprawdzają się też wielu innych rodzajach punktów handlowych oraz usługowych. Podobnie jak swoje tańsze odpowiedniki dają możliwość barwienia i pokrywania nadrukami.

Firmy dbające o środowisko i chcące podkreślać swój „zielony” wizerunek najchętniej wybierają reklamówki jednorazowe ekologiczne. Są one produkowane z dodatkami wspomagającymi rozkład polimerów w odpowiednim środowisku. Dzięki temu następuje on znacznie szybciej, a reklamówka jednorazowa nie pozostawia po sobie śladu.

Polecamy:
Pielęgnacja ciała – kosmetyki, dzięki którym przygotujesz swoją skórę na ciepłe dni!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com