Zakupy przez Internet – gdzie zrobisz zakupy spożywcze z dostawą do domu?

Zastanawiasz się, czy zakupy spożywcze z dostawą są opłacalne? Czy warto wyjść poza tradycyjne schematy i przekonać się do kupowania przez Internet żywności? Niniejszy artykuł porusza ten temat!

Zakupy spożywcze z dostawą – czy opłaca się kupować żywność online?

Mimo że zakupy online są już bardzo popularne i zamawiamy w ten sposób większość rzeczy, niektórzy wciąż nieufnie podchodzą do kwestii zamawiania przez Internet żywności. Wątpliwości, które mogą się pojawiać, dotyczą świeżości produktów. W dalszym ciągu preferujemy także mieć możliwość wyboru produktów spożywczych i dokładnego obejrzenia ich przed zakupem.

Jak się okazuje, zakupy jedzenia drogą online nie muszą być wcale taką złą opcją. Dużym plusem jest oszczędność czasu, a także brak konieczności dźwigania ciężkich zakupów i wnoszenia ich do domu. Zwłaszcza w przypadku osób starszych rozwiązanie to sprawdza się doskonale!

Czy opłaca się kupować żywność online? Ceny dostawy produktów spożywczych wcale nie są wysokie. Przykładowo, za kilogram świeżych bananów zapłacimy 4,99 złotych, a za 9 butelek wody mineralnej około 10 złotych. Pęczek rzodkiewek będzie nas kosztował 1,69 złotych, z kolei za chleb zapłacimy około 2 – 4 złote. Jak widać, ceny te są podobne do dyskontowych.

Zakupy spożywcze z dostawą – którzy sprzedawcy oferują taką opcję?

Zakupy spożywcze z dostawą do domu oferuje coraz więcej sklepów, zarówno tych niewielkich, jak i dużych sieciówek.

Taką opcję można wybrać między innymi w sklepach:

  • Tesco,
  • Auchan,
  • Piotr i Paweł,
  • E.Leclerc,
  • Carrefour,
  • Frisco,
  • Lidr,
  • Biedronka.

Spośród wymienionych powyżej, najbardziej atrakcyjne ceny można znaleźć w Tesco, Carrefour oraz Biedronce. Wiele zależy jednak od kupowanego produktu i aktualnych promocji.

Zakupy online – wiele korzyści dla kupującego

Zakupy online zdecydowanie się opłacają. Koszty dostawy są niewielkie, ich cena zależy w dużej mierze od terminu dostawy, a także wartości zamówienia. Oszczędzamy wiele czasu, ponieważ wyboru produktu dokonujemy, siedząc przed komputerem – wystarczy kilka kliknięć i mamy pełny koszyk! Niewątpliwym plusem jest to, że dostawca wnosi zakupy wprost do domu klienta, w tym nawet do kuchni!

Interesują Cię nowinki ze świata finansów, nowych technologii i inwestycji? Na blogu poleasingowym z pewnością znajdziesz wiele ciekawych artykułów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zakupach przez Internet, polecamy w szczególności ten: Dlaczego zakupy przez internet są tańsze. Dowiesz się, jakie korzyści dają zakupy online oraz czy bardziej opłaca się zamawiać u lokalnych sprzedawców, czy przez Internet.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com