Zadbaj o rozwój swoich pracowników

Nawet najlepszy, najbardziej zmotywowany zespół powinien czuć się doceniony. Każdy przedsiębiorca powinien pamiętać, że ludzie to najważniejszy element w firmie. Jeśli chce się uniknąć wypalenia zawodowego pracowników, a przy tym pobudzać ich kreatywność, należy w nich zainwestować. Jak to zrobić? Poza odpowiednim wynagrodzeniem, wystarczy zapewnić im odpoczynek, szkolenia i eventy.

Każdej firmie, która chce dobrze prosperować i stawia na rozwój potrzebna jest turystyka eventowa. Takimi wycieczkami może zajmować się szef osobiście, lub wyznaczyć osoby, które będą je organizować. Na ich barkach będzie spoczywać przygotowanie dojazdów, rezerwacja hoteli, sal konferencyjnych, zadbanie o posiłki oraz o atrakcje. Event firmowy ma wiele zalet. Najważniejszą z nich jest budowa silnego, zgranego zespołu. Tego typu wydarzenia pozwalają także na oczyszczenia atmosfery w pracy oraz na oderwanie się na chwilę od codziennych obowiązków. Event dla pracowników przyczyni się do poprawy komunikacji w zespole. Dzięki niemu każdy szef czy manager może pokazać swoją „ludzką twarz”. Wielokrotnie przyczynia się to do zmiany sposobu ich postrzegania przez resztę zespołu.

CHĘTNIE POMOŻEMY PRZY ORGANIZACJI EVENTU

Organizacja eventów firmowych jest specjalnością Energylandii. Nasza wykwalifikowana kadra pomoże Wam w przygotowaniu najlepszej wycieczki firmowej. Możecie postawić na imprezę tematyczną lub tradycyjną. Wiemy jak ważne jest szkolenie i rozmowa z pracownikami. Dlatego w Energylandii znajdziecie kilka sal konferencyjnych z obsługą multimedialną. Są idealne na przeprowadzenie spotkań motywacyjnych czy instruktażowych. Zajmiemy się także kateringiem. Przygotujemy przekąski lub pełne posiłki.

EVENT TO NIE TYLKO SZKOLENIA I ROZMOWY

Należy pamiętać, że atrakcje na eventy firmowe są tak samo ważne, jak przeprowadzanie szkoleń. Lepszego miejsca, które zaskoczy Waszych pracowników nie znajdziecie. W Energylandii mogą wyładować swój stres i zbudować więzi podczas wspólnej zabawy. Energylandia składa się z aquaparku i trzech stref lądowych z niesamowitymi atrakcjami. Wśród nich znajdziecie tradycyjne roller coastery oraz takie, które wywiozą Was na wysokość kilkudziesięciu metrów, z prędkością nawet do 110 km/h! Wasi pracownicy mogą przeżyć niesamowite przygody na naszych spływach wodnych, takich jak „Kopalnia złota” lub „Jungle Adventure”. Posiadamy także kolejki widokowe, planetarium, a nawet wioskę stylizowaną na dawny gród Vikingów.

Tak zorganizowany „mądry event” sprawi, że pracownicy poczują się częścią firmy. Zauważą, że są doceniani. W efekcie przełoży się to na ich większe zaangażowanie w pracę, co będzie skutkowało lepszymi wynikami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com