Zabudowy meblowe w biurze dobrym sposobem aranżacji wnętrza

Właściwie zaprojektowane wnętrze biurowe jest bardzo istotne. Siedziba firmy jest jej wizytówką, tym, na co klient w pierwszej kolejności zwraca uwagę. Dlatego warto pomyśleć o wystroju biura z dopracowaniem każdego, nawet najmniejszego szczegółu. Da to pracownikom pewność siebie, a dobrze umeblowane i wyposażone wnętrze podniesie prestiż firmy.

Biuro jest wizytówką firmy

Samo biuro bardzo dużo mówi o jego pracownikach i właścicielach. Przede wszystkim pokazuje ich gust poprzez właściwie dobrane elementy wystroju czy dekoracji. Najważniejsze jest, aby w pracy zachować porządek – to czyni z nas profesjonalistów. Pokazujemy, że nie tylko potrafimy zadbać o interesy swoje i klientów, ale także dbamy o ład w biurze.

Pomieszczenia biurowe to specyficzne miejsce. O ile wnętrza domu czy mieszkania można umeblować według własnych upodobań, to w miejscu pracy warto przestrzegać pewnych zasad. Często zdarza się, że właściciele firmy nie mają o nich pojęcia. W takiej sytuacji może pomóc firma Interbiuro, która w swojej ofercie posiada space plan. Jest to projektowanie aranżacji biurowych. Architekci firmy zaplanują wszystko co do najmniejszych szczegółów. Dzięki temu biuro będzie urządzone w dobrym, nowoczesnym guście.

Zabudowy meblowe do biura

Codziennie firma musi zmagać się z niezliczoną ilością dokumentów. Generują je faksy, drukarki i kserokopiarki, również listonosz przychodzi z nowymi pismami i umowami. Istotne jest, aby nie pozbywać się żadnych dokumentów, a co więcej, odpowiednio je segregować i przechowywać. Z czasem jeden, a nawet dwa segregatory to za mało. W pewnym momencie okazuje się, że trzeba pomyśleć o regale. Jednak wysokie, pojedyncze regały na segregatory kojarzą się ze starymi czasami.

Teraz architekci wnętrz znaleźli inny sposób na przechowywanie elementów wyposażenia biura. Są to schludne zabudowy meblowe. Różnią się od ścianek meblowych z PRL-u przede wszystkim tym, że mają nowoczesny design. Oczywiście jeśli chodzi o meble do biura, warto zadbać o to, aby były one z jak najlepszych materiałów. Zabudowy meblowe nie muszą służyć jedynie do biura. W każdej firmie powinno istnieć pomieszczenie socjalne, w którym pracownicy mogliby udać się na przerwę, usiąść, napić się kawy, porozmawiać czy podgrzać lunch. Taki pokój również można zaprojektować tak, aby znaleźć w nim miejsce na zabudowę. Co więcej, taki sposób umeblowania zapewni więcej wolnej przestrzeni, bo wszystko będzie znajdowało się w jednym miejscu.

Zabudowy meblowe to dobry sposób, aby nadać pomieszczeniu biurowemu nowoczesny wygląd przy jednoczesnym zachowaniu porządku. Nadają się również do małych biur, gdzie wolnej przestrzeni nie ma zbyt wiele. Takie zestawy mebli lub nawet pokaźne wbudowane szafy przesuwne na pewno oszczędzą w biurze dużo miejsca. Jeśli nie jesteśmy do końca pewni, jak takie konstrukcje wyglądają lub już teraz wiemy, że będziemy musieli zatrudnić firmę do projektowania wnętrz biurowych, warto zajrzeć na stronę internetową interbiuro.pl.

3 Comments on “Zabudowy meblowe w biurze dobrym sposobem aranżacji wnętrza”

  1. A co sądzicie o ścianach z mchu w biurze? Widziałem tego typu realizacje na http://iqgarden.pl/ tylko nie wiem czy takie coś może być wykonane w pomieszczeniu. W biurze mamy sporo cienia więc mech to chyba lubi prawda? No i wilgoć. Ktoś z was się może orientuje w takim temacie? Jest tu jakiś ogrodnik? 🙂

    1. Ściany z mchu w biurze to chyba nie jest zbyt dobry pomysł. ; ) Najlepiej w kwestii aranżacji biura podpytać specjalistów którzy zaprojektują dla nas wygodne, komfortowe biuro w którym praca będzie przyjemna.

  2. Aranżacja biura, w którym przyjmowani są klienci to kluczowa sprawa. Zamówiłem projekt pod klucz u http://apatrojanowscy.pl i wykorzystałem to na wiele sposobów. Przestrzeń pracy jest bardzo użytkowa i nowoczesna, pracownicy mają do dyspozycji funkcjonalne miejsca, a całość przydała się do stworzenia strony www i fanpage’a.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com