Wysokojakościowe beczki plastikowe – czym się charakteryzują i do czego służą?

Beczki plastikowe przydają się w wielu gałęziach przemysłu, w tym również w gastronomii oraz branży spożywczej. Co istotne, mogą mieć one kontakt z żywnością, zatem przydają się do kiszenia kapusty oraz innych przetworów. Wyżej wymienione produkty oferowane są w różnych wariantach rozmiarowych, dzięki czemu każdy może znaleźć odpowiedni rodzaj. Najpopularniejsze modele mają pojemność od 30 do nawet 220 litrów.

Beczki z polietylenu idealne do kiszenia przetworów

Beczki są produkowane z wysokojakościowego polietylenu. Materiał ten jest tworzywem sztucznym niezwykle odpornym i trwałym na wiele czynników. Co istotne, wykazuje on odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, co stanowi niewątpliwą zaletę. Warto również zauważyć, że surowiec, z jakiego są one wykonane, izoluje od przedostawania się do środka smaków oraz zapachów. Można w nich przechowywać oraz również transportować zarówno substancje stałe jak i ciekłe. Profesjonalnie zaprojektowane i wyprodukowane beczki plastikowe z deklem, posiadają szczelne wieko i obręcz zaciskową. Dzięki temu można mieć pewność, że żaden produkt nie wyleje się ani nie wysypie z jego zawartości. Są one produktem wysokiej jakości, który w idealnym stanie może być przez bardzo długi czas eksploatowany.

Beczki z ruchomymi uchwytami, które ułatwiają transportowanie

W wysokojakościowych beczkach producent zastosował ruchome uchwyty, które ułatwiają ich przenoszenie oraz transportowanie. Warto pamiętać o tym, że otwory w beczkach zabezpieczane są specjalnymi uszczelkami, które są odporne nie tylko na uszkodzenia mechaniczne ale również na wiele różnych substancji. Istotny jest również fakt, że beczki są niezwykle stabilne, dzięki czemu można mieć pewność, że nie przewrócą się one na żadnej powierzchni. Dodatkowo są one lekkie, z łatwością można je przenieść z jednego magazynu do drugiego. W ramach informacji warto wiedzieć, że beczka o pojemności 120 litrów waży około 3,5 kilogramów.

Akcesoria polietylenowe, które wyróżniają się uniwersalnym zastosowaniem

Beczka polietylenowa w kolorze niebieskim ma uniwersalne zastosowanie, dlatego przydaje się ona w wielu branżach. Dodatkowo, łatwo można ją opróżnić i wysypać z niej zawartość, co również stanowi duży plus. Warto pamiętać o tym, że beczki można wygodnie ustawiać na paletach i transportować w kontenerach. Są one do tego konstrukcyjnie przystosowane. Wśród tych produktów na szczególną uwagę zasługują także modele z dwoma korkami, które są bardzo funkcjonalne i wyróżniają się walorami użytkowymi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com