Wyróżniający się bank dla firm to nie tylko konto firmowe. Nest Bank wspomaga mikrofirmy środkami na kampanię reklamową w kwocie 1000 zł!

[Artykuł sponsorowany]

Założenie firmy wymaga pewnego kapitału początkowego. Mikrofirmy najczęściej inwestują środki w wynajem odpowiedniego lokalu, zatrudnienie specjalistów czy wytworzenie produktu. Mniej środków przeznaczają na działania marketingowe. Naprzeciw mikro przedsiębiorcom wychodzi Nest Bank – oferuje aż 1000 zł na kampanię reklamową. Wystarczy być klientem Nest Banku i wziąć kredyt na firmę.

1000 zł na reklamę w Internecie

Niemal wszyscy przedsiębiorcy, którzy dopiero wchodzą na rynek, zdają sobie sprawę z potęgi Internetu. Dzięki sieci można skutecznie wypromować swój biznes i zachęcić potencjalnych odbiorców do sięgnięcia po dany produkt lub skorzystanie z oferowanej usługi. Małe firmy są jednak skazane w większości na samodzielne działanie w tym obszarze – korzystanie z usług profesjonalnej agencji reklamowej, zwłaszcza na początku drogi biznesowej, jest po prostu zbyt kosztowne. Z ciekawą propozycją wychodzi jednak Nest Bank, który wyraźnie dostrzega potrzebę wspomagania mikro przedsiębiorców. W ramach współpracy z Google oferuje 1100 zł na przeprowadzenie kampanii reklamowej w sieci (z czego 100 zł to wkład własny klienta), a dodatkowo – co może istotniejsze – zapewnia wsparcie specjalisty, który zaprojektuje i przeprowadzi kampanię specjalnie na potrzeby danej firmy.

Nowe możliwości dzięki współpracy z Google

Nest Bank zdecydowało się na podjęcie nowatorskich działań – oferta jest możliwa dzięki podjęciu współpracy z Google. Reklama w najbardziej znanej wyszukiwarce pozwala małym przedsiębiorcom na skuteczne dotarcie do potencjalnych klientów. Aby móc uczestniczyć w programie, Nest Bank wymaga tylko jednego –  skorzystania z oferty kredytowej banku. Przy zaciąganiu zobowiązania finansowego wystarczy zaznaczyć chęć udziału w projekcie i wyrazić wszelkie niezbędne zgody marketingowe. Co ważne, promocja obejmuje nie tylko wsparcie finansowe czy pomoc specjalisty, ale jest połączona z kampanią edukacyjną, która ma pomóc małym przedsiębiorcom w prowadzeniu przyszłych działań marketingowych. Nest Bank zachęca również do udziału w Internetowych Rewolucjach, czyli programie, w którym ekspert przygotowuje dla przedsiębiorców skuteczny plan działania mający na celu zwiększenie widoczności firmy w sieci. W ten sposób Nest Bank wychodzi poza ramy klasycznej bankowości – oferuje nie tylko produkty finansowe, ale także umożliwia zdobywanie wiedzy i wspiera rozwój przedsiębiorstw.

Pełny opis oferty dostępny tutaj: https://www.nestbank.pl/biznes/kredyty/1000nareklame.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com