Wymieniasz zasilacz? Wybierz wersję PRO

Zasilacz do laptopa to dodatek najbardziej marginalizowany – na szkodę użytkownika. Na rynku istnieje wiele modeli zasilaczy zamiennych, jednak dopasowanie rzeczywiście dobrego i kompatybilnego sprzętu potrafi przedłużać się w czasie. Powód? Dopasować trzeba moc, napięcie oraz kształt końcówek do modelu, który będzie się zastępowało. Brzmi to względnie prosto, jednak rzeczywistość często okazuje się trudniejsza. Zasilacze do laptopów są bardziej podatne na różnorodne uszkodzenia wskutek złego obchodzenia się z nimi. Do najczęstszych awarii można zaliczyć uszkodzenie wtyczki, przerwania kabla lub uszkodzenia mechaniczne zasilacza.

Rozwiązania dopasowane

Na rynku bez problemu dostanie się uniwersalny zasilacz, który będzie mógł obsługiwać kilka rodzajów laptopów. Jest to jednak zakup nie do końca pewny. Uniwersalne zasilacze nie dają tej samej gwarancji, co zasilacze dedykowane. W rezultacie sprzęt mimo dobrych chęci można wystawić na dodatkowe awarie. Dedykowane zasilacze to pewność, że sprzęt dostanie kompatybilny dodatek, który będzie w stanie zapewnić mu gładki i bezpieczne dostawy potrzebnej energii.

Szukając nowego zasilacza do laptopa nie warto przechodzić obok zasilaczy z serii PRO od Green Cell. Są to idealnie dopasowane do potrzeb fizycznych sprzętu zasilacze, które szybko wpiszą się w jego indywidualne potrzeby (a w zależności od modelu laptopa są one inne).  Dzięki zasilaczom od GC bez problemu naładuje się laptop w domu, biurze jak i podróży. Seria PRO charakteryzuje się posiadaniem najwyższej jakości układów elektronicznych, które zapewniają podwyższoną trwałość, wydajność i bezpieczeństwo pracy. W skrócie dokonuje się inwestycji, która się zwraca i której można być pewnym. Te układy elektroniczne sprawiają, że zwrotność zasilacza zostaje wydłużona do ponad 3 lat. Dodatkowo przy zakupie ładowarki otrzymuje się wytrzymały przewód sieciowy o długości 1,2 m dla maksymalnej wygody użytkownika.

Dzięki dokładnemu opisaniu na stronie produktu w sklepie Świat Baterii szybko znajdzie się zasilacz o odpowiednich parametrach mocy, napięcia, natężenia oraz rodzaju wtyku. Dzięki temu czas poświęcony na zakupy można ograniczyć do bezwzględnego minimum i skupić się na realizacji innych priorytetów. Seria zasilaczy PRO to rozwiązania dla najbardziej wymagających, którzy szukają połączenia jakości, wytrzymałości oraz korzystnej ceny. Kupując zasilacz PRO zyskuje się pewność, że wszystko będzie działać bez zarzutu.

Do najważniejszych zalety ładowarek Green Cell PRO zaliczyć można:

  • Diody i tranzystory o podwyższonej jakości – zapewniają wyższą maksymalną temperaturę pracy i większą sprawność
  • Dodatkowy filtr sieciowy – napięcie na wejściu zasilacza jest dodatkowo filtrowane
  • Komplet zabezpieczeń – zabezpieczenie przeciwzwarciowe, ochrona przepięciowa, zabezpieczenie termiczne
  • Większy radiator – efektywniej odprowadza ciepło, dzięki czemu zasilacz mniej się nagrzewa i wolniej zużywa
  • Trwały przewód sieciowy o długości 1,2m – wykonany z najwyższej jakości materiałów i odporny na uszkodzenia mechaniczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com