Wspaniała gala w sześciu krokach

Zorganizowanie wystawnej gali pochłania mnóstwo energii. Trudno jest przygotować taką imprezę samodzielnie. Warto stworzyć zespół osób, który zajmą się poszczególnymi zadaniami. Można skorzystać również z doświadczenia tych, którzy organizacją imprez zajmują się na co dzień.

Gala to uroczyste wydarzenie, które powinno być dopięte na ostatni guzik. Tego oczekują od jej organizatorów uczestnicy. Warto zwrócić uwagę na kilka istotnych aspektów, przed ostatecznym podjęciem decyzji o zarezerwowaniu danego lokalu.

Sprawdź różne sale bankietowe. Nie decyduj się od razu na pierwsze miejsce, które zobaczysz, a na pewno nie po spędzeniu w nim zaledwie 5 lub 10 minut. Zapoznaj się z ofertą kilku lokali. Będą różnić się dostępnością, powierzchnią oraz ceną. Nie spiesz się z wyborem.

Zajrzyj w różne zakamarki każdego lokalu. Sprawdź czy klimatyzacja działa tak, jak należy. Warto zwrócić też uwagę na czystość. Jeśli obsługa danego lokalu nie dba o porządek, można to niemal wyczuć w powietrzu. Nikt nie chce korzystać z niehigienicznych i nieestetycznych toalet, a także spędzać czasu wśród brudnych, zakurzonych ścian.

Zwróć uwagę na przestrzeń. Rozpatruj każdy lokal pod kątem liczby gości, rozmieszczenia dekoracji i stolików. Ważne jest również to, czy dane miejsce posiada już wybudowaną scenę. Jeśli jest, upewnij się, że jej wielkość jest wystarczająca do Twoich potrzeb. Jeśli natomiast w lokalu nie ma podestu zamontowanego na stałe, zapytaj czy oferuje scenę mobilną. Takie rozwiązanie umożliwia dowolne zaaranżowanie przestrzeni.

Obsługa lokalu może mieć ogromny wpływ na to, czy planowana gala z bankietem okażą się sukcesem, czy fiaskiem. Mowa tu nie tylko o kelnerach i barmanach, ale także o osobach odpowiedzialnych za techniczną stronę miejsca. Zawsze możesz zatrudnić dodatkowych profesjonalistów, którzy zajmą się dźwiękiem i oświetleniem. Dobrze jest jednak mieć zaplecze sprawdzonych osób, które doskonale znają każdy fragment lokalu i usprawnią tym samym cały proces przygotowawczy lub pomogą w razie awarii.

Lokal, który wybierzesz na zorganizowanie gali połączonej z bankietem, powinien mieć odpowiednie zaplecze. Najlepiej, aby miał własną sprawdzoną kuchnię, która serwuje smaczne posiłki oraz przekąski. Możesz postawić na szwedzki stół, który znajdzie się w dodatkowym pomieszczeniu lub zostanie wkomponowany w salę w taki sposób, że nie będzie rozpraszał uczestników imprezy. Bankiety we Wrocławiu, charakteryzują się ciepłymi i chłodnymi przekąskami. Zadbaj również o wysokie, bankietowe stoły, przy których uczestnicy gali będą mogli skonsumować posiłek na stojąco, bez przerywania konwersacji.

Tańszy, nie znaczy lepszy. Wiadomo, zazwyczaj organizatorzy imprez, chcą jak najwięcej zaoszczędzić. Nie zawsze jednak uda nam się przygotować wspaniałą galę, tnąc koszty. Zazwyczaj wraz z ceną, w parze idzie jakość. Czasem warto zapłacić nieco więcej i uniknąć w ten sposób przykrych niespodzianek, jak przepalone żarówki czy brudne naczynia. W lokalu, który bardziej ceni swoje usługi, możemy być również pewni, że obsługa będzie miła dla gości, pomocna i odpowiednio ubrana.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Times Event Center. Mamy ogromne doświadczenie w przygotowywaniu gal oraz bankietów. Wszelkie przydatne dane kontaktowe znajdziesz na stronie www.timeseventcenter.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com