Wprowadzasz bramki płatnicze dla swoich klientów? Przetestuj securionpay.pl

Podczas wprowadzania biznesu w świat e-commerce, jedną z najważniejszych rzeczy, o jakich trzeba pomyśleć przy tworzeniu strony internetowej jest wybór odpowiedniej bramki płatności. Bramki płatności jest obiekt podłączony do strony internetowej, która pozwala na wybranie kart kredytowych jako formy płatności. Karty kredytowe to niezbędna opcja płatności na udanych stronach internetowych e-commerce, więc nie mając tego obiektu na swojej stronie internetowej właściwie nie ma się szans na sukces w tym biznesie.

Dlaczego bramki płatnicze są dzisiaj koniecznością?

Niektóre strony internetowe e-commerce może zaoferować formularz do pobrania i wydrukowania i wysłania informacji o karcie kredytowej lub to by przedłożyć oświadczenie mówiące, że klient skontaktuje się w sprawie zapłaty, gdy zamówienie zostanie złożone. Chociaż może to zaoszczędzić pieniądze w krótkim czasie przez nie wykorzystanie bramki płatniczej to liczne badania wykazały, że to poważnie ogranicza liczbę klientów, którzy będą chętni do złożenia zamówienia na danej stronie.

Dlaczego to ma miejsce?

Online klienci chcą wiedzieć dokładnie, co dostają i chcą to realizować na bieżąco i natychmiast dlatego wolą zapłacić i zrealizować zamówienie w tym samym momencie, co zamawiają towar. Jeśli postawisz im jakąś przeszkodę na drodze do tego (np konieczność pobrania formularza zamówienia lub wykonania telefonu w celu potwierdzenia danych z karty kredytowej) można zwykle doprowadzić do tego, że klient po prostu pójdzie gdzie indziej.

Dlaczego warto przetestować securionpay.pl, jaką bramkę płatniczą?

Bramka do obsługi płatności securionpay.pl to obiekt, który bierze pod uwagę szczegóły karty kredytowej klientów i przechowuje je w celu uzyskiwania dostępu do nich przez placówki obsługujące cały proces. Można stwierdzić, że securionpay.pl jest najbardziej profesjonalnym i skutecznym rozwiązaniem bramki, jakie są dzisiaj dostępne. Płatności są przetwarzane w punkcie sprzedaży na stronie internetowej – sam sklep bardzo szybko dostaje na swoje konto wskazane środki.

Korzyści oferowane przez SecurionPay

SecurionPay sprawdza się idealnie w odniesieniu do firm, które przechodzą przez szybki rozwój również dlatego, że oprócz niezawodnego narzędzia do płatności online, mamy tutaj do czynienia z UX, czyli opcją skalowalną. Klienci tej bramki cenią ją sobie też za świetną technologię i wsparcie techniczne ze strony profesjonalnego zespołu. Mówi się o tym, że jest to API wszechstronne i elastyczne, gdzie formalności są ograniczone właściwie do minimum. SecurionPay obiecuje też maksymalne zmniejszenie ilości porzuconych koszyków. Zapewniona jest też wyższa konwersja. Dzięki temu klienci będą chętniej korzystać z oferty sklepu, bowiem zakupy z SecurionPay będą przyjemne i bezpieczne. Najlepiej jednak przekonać się o tym osobiście testując ową bramkę płatniczą bezpośrednio.

Najważniejsza wskazówka:

Przy opracowywaniu witryny e-commerce, ważne jest, aby wybrać bramkę, która odpowiada Twoim potrzebom. To jest priorytet, od którego określenia należy zacząć.

Sprawdź również jak funkcjonuje bramka płatnicza securionpay

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com