Woda mineralna dla firm – darmowa dostawa na terenie Polski

Woda mineralna dla firm na paletach z darmową dostawą na terenie kraju? Jeżeli chcesz otrzymać atrakcyjną ofertę na wodę i oczekujesz, że koszty dostawy pokryje dostawca, tak Staropolska® jest idealną ofertą dla Twojej firmy

wodadlafirmy.pl jako producent, hurtowani oraz dostawca wody mineralnej na bezzwrotnych paletach dla biznesu wychodzi na przeciw firmom, gwarantując bezpłatną dostawę wody na terenie Polski nawet w 24 godziny od złożonego zamówienia.

Staropolska® – zdrowe minerały w czystej postaci

Zaopatrując się w wodę Staropolska® otrzymujesz gwarancję, że do Twojej firmy zostanie dostarczona jedna z najświeższych wód mineralnych na polskim rynku. Staropolska® posiada certyfikat HACCP – międzynarodowe wyróżnienie, które wręcza organizacja TÜV Rheinland. Poza tym, Staropolska® została doceniana przez sommelierów w Brukseli, otrzymując certyfikat International Taste Institute.

Dlaczego warto kupować wodę Staropolska®

Woda mineralna dla firm Staropolska® wydobywana jest z pokładów górnej Jury. Jej średniozmineralizowana forma występuje w wersji gazowanej, lekko gazowanej oraz niegazowanej. 

Woda mineralna dla firm Staropolska® – korzyści

– Gwarancja niskiej ceny, brak pośredników.

– Kwota za paletę jest konkurencyjna.

– Bezpłatna dostawa w dowolne miejsce w Polsce.

– Dostawa nawet w 24 h.

– Bezpieczny proces w sklepie online wodadlafirmy.pl 

– Staropolska® dostarczana jest na bezzwrotnych paletach.

– Możliwość dostawy wody również za granicę.

– Termin płatności do 30 dni.

– Rodzaje opakowań: szklane, pet, rPET.

– Wielkości butelek: 0.33l, 0.5l, 1.5l.

Woda Staropolska® na paletach dla biznesu

Staropolska® jest wodą średniozmineralizowaną, czyli bezpieczną do spożycia każdego dnia. Co istotne, skład magnezu oraz wapnia w tej wodzie jest stosunku 1:2, co ma korzystny wpływ na zdrowie z racji na przyswajalność pierwiastków.

Ta proporcja wpływa bardzo pozytywnie na wzrost energii oraz koncentracji w trakcie pracy. Poza tym, wieloletnie doświadczenie producenta i dostawcy wody dla firm Staropolska® przyczyniło się do stworzenia bardzo atrakcyjnej oferty dla każdego biznesu.

Poznaj ofertę wodadlafirmy.pl i wybierz odpowiedni wariant wody mineralnej do swojej firmy. Wejdź na: www.wodadlafirmy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com