Zrób własną pieczątkę w 5 minut!

Potrzebna Ci pieczątka, ale w okolicy nie ma punktu oferującego wyrabianie pieczątek? A może jest, ale zwyczajnie nie masz czasu się tam wybrać? Wygląda na to, że zainteresuje Cię możliwość wyrabiania własnych pieczątek bez wychodzenia z biura, i to zaledwie w 5 minut!

Kiedyś usługi, takie jak wykonywanie odbitek kserograficznych, bindowanie i laminowanie dokumentów były domenami zewnętrznych punktów usługowych. Dzisiaj wykonujemy te zadania bez wychodzenia z biura. Dlaczego z produkcją pieczątek miałoby być inaczej? Nowoczesne maszyny poligraficzne to urządzenia, które umożliwiają projektowanie i wykonywanie pieczątek beztuszowych w warunkach każdego biura.

Jak to możliwe?

Maszyny poligraficzne Modico powstały w oparciu o japońską technologię Sun Stamper. Naświetlarki Sun Stamper wyróżnia precyzja działania, wysoka wydajność pracy oraz łatwa obsługa, dzięki której wykonanie pieczątki beztuszowej nie zajmuje więcej niż 5 minut.

Łatwość obsługi to nie jedyna zaleta maszyn poligraficznych Modico. Jednym z ich największych atutów jest możliwość efektywnej pracy przy wykorzystaniu tylko podstawowych zasobów, takich jak standardowa drukarka cyfrowa oraz akcesoria dostarczane przez dystrybutora maszyn błyskowych. To w połączeniu z niewielkim rozmiarem samej naświetlarki umożliwia efektywny wyrób pieczątek także w warunkach małego biura, co dotychczas stanowiło poważne ograniczenie.

Urządzenia są dostosowane do wyrobu stempli każdego typu, w związku z czym możemy całkowicie zapomnieć o wizytach w punkcie wyrabiającym pieczątki. Zarówno małe, jak i duże stemple wykonamy we własnym zakresie, szybko i tanio. Proces naświetlania jest w pełni zautomatyzowany, co gwarantuje precyzję odwzorowania treści i grafiki niezależnie od zaprojektowanego detalu.

Maszyny poligraficzne do różnych parametrach pacy

Oferta maszyn poligraficznych Modico jest bardzo różnorodna i obejmuje zarówno naświetlarki dedykowane do użytku własnego, jak i urządzenia o zwiększonej wydajności przeznaczone do pracy w punktach usługowych. W zależności od potrzeb i oczekiwań możemy wybrać spośród szerokiej gamy maszyn błyskowych umożliwiających:

  • – jednoczesne naświetlanie do 1 do 30 gumek,
  • – produkcję wyłącznie standardowych stempli,
  • – produkcję standardowych stempli i stempli specjalnych (również pieczątek kolorowych oraz pieczątek wielkopowierzchniowych).

Ta różnorodność idzie oczywiście w parze ze zróżnicowaniem cenowym oferowanych urządzeń, które możemy zakupić już od kilkuset złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com