Wirtualne call center Systell – krok w stronę firmy przyszłości

Twoi klienci zasługują na skuteczne rozwiązania ich problemów. Twoi pracownicy – na czas, by skoncentrować się na priorytetowych zadaniach. Ty zasługujesz na firmę, która działa dokładnie według planu. Jak pogodzić te wszystkie potrzeby? Mamy na to prostą, sprawdzoną przez czołowych przedsiębiorców odpowiedź.

Innowacja Systell – call center w chmurze

Intensywność funkcjonowania współczesnych rynków wymaga propozycji na miarę czasów. Obecnie komunikacja z klientem nie może już przebiegać na przestrzeni doby, czy nawet jednego popołudnia – równałoby się to podarowaniu konkurencji tego kontaktu w prezencie. Zamiast dbać o konkurencję, zadbaj o siebie. Wirtualna centrala telefoniczna pozwoli Ci na usprawnienie obsługi klienta w czasie rzeczywistym, a pozytywne rezultaty pojawią się tak szybko, jak odpowiedzi na zadane w call center pytania.

Dzięki przyszłościowej technologii chmury wirtualna centrala VoIP zostanie zaimplementowana w twoim przedsiębiorstwie od razu po wybraniu modelu subskrypcji. To świetna wiadomość – oznacza ona, że na korzyści wynikające z wdrożenia systemu nie trzeba będzie czekać. Od pierwszych dni użytkowania wirtualnego call center możesz spodziewać się skokowych wzrostów konwersji przy znacznej dynamizacji wszystkich procesów komunikacyjnych.

Zamień call center w twój największy atut!

Jakie są najczęstsze przyczyny niezadowolenia klientów z kontaktu z call center firmy? Większość dostępnych badań poziomu satysfakcji klienta wskazuje jasno na kilka z nich – niewystarczające tempo uzyskiwania rozwiązań, utracone połączenia oraz ich słaba jakość, a także agresywne, nieprofesjonalne posunięcia ze strony pracowników centrali.

Wirtualna centrala VoIP eliminuje wszystkie te niedociągnięcia jednym zdecydowanym ruchem, którym utrzymasz konkurencję w szachu. Szerokopasmowy przekaz internetowy gwarantuje czyste, wyraźne połączenia, a ich utrata staje się sytuacją marginalną, na ogół związaną z oprogramowaniem po stronie klienta. Prowadzenie z nim zaangażowanego dialogu nie musi już być rozbite na serię maili czy telefonów – rewolucja Systell call center to przede wszystkim integracja różnych sposobów na porozumiewanie się (chat, aplikacja, połączenie tradycyjne, wideorozmowa i wiele innych).

Co więcej, wirtualna centrala telefoniczna i związany z nią ergonomiczny system ticketowy umożliwia ci stały nadzór nad pracownikami oraz ewaluację ich strategii komunikacyjnych. Jeżeli któryś z agentów popełni błąd, masz szansę na błyskawiczne sięgnięcie po metody zarządzania kryzysem i uratowanie kontaktu z klientem, odzyskując utracone zaufanie.

Wirtualne call center – wybór dla liderów

Inwestycja w wirtualną centralę telefoniczną z pozoru wydaje się niemal bajkowym rozwiązaniem. Automatyzacja obsługi klienta, raporty i analizy w czasie rzeczywistym, personalizacja zarządzania ticketami, perfekcyjne zabezpieczenie danych wraz z regularnymi aktualizacjami programu – to tylko przedsmak korzyści, jakich dostarczy ci ten bezprecedensowy system.

Pewnie i tobie nasuwa się pytanie: „gdzie jest haczyk”? Możesz mieć stuprocentową pewność, że nie znajdziesz go na poziomie działania samej centrali VoIP. Wirtualne call center Systell dostarcza dokładnie tego, co obiecuje, o czym przekonasz się w ciągu zaledwie kilku dni. Jeśli chcesz znaleźć haczyk, możliwe, że kryje się on w samym podejściu twojej firmy do nieszablonowych metod obsługi klienta.

Sięgnięcie po nowy, nietypowy sposób działania wymaga odwagi. Pierwszy krok poza strefę komfortu, jaką było korzystanie z analogowych rozwiązań komunikacyjnych czy mniej dopracowanych programów, zawsze będzie krokiem, który może wywołać obawy. Ale jeśli sobie na niego nie pozwolisz, nigdy nie dowiesz się, jaki widok się przed tobą roztoczy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com