Wióra papierowe – co warto nich wiedzieć?

Znane jest to pod wieloma nazwami – wypełnieniem ozdobnym, rozdrobnionym papierem, wiórkami papierowymi, inteligentnym wypełnieniem. Coś dla marki i ochrony towarów w tym samym czasie. Tak – to prawda, dobrej jakości strzępki pomagają zwiększyć postrzeganą wartość produktu, który otaczają.

Dla eko-wojowników dodatkowo warto zauważyć, że wszystkie takie wiórka papierowe w 100% podlegają recyklingowi i biodegradacji, czyli jest to rzecz która może zostać poddana recyklingowi, ponownemu wykorzystaniu, kompostowaniu lub całkowicie biodegradowalna. Aby dowiedzieć się więcej – czytaj dalej.

Jak wybrać wiórka papierowe odpowiednie dla swoich potrzeb?

W przypadku większości potrzeb związanych z pakowaniem trudno jest popełnić błąd, korzystając z rozwiązania, jakim są wióra papierowe. Jest to zdecydowanie dzisiaj najpopularniejszy wybór, który doskonale nadaje się do niemal każdego opakowania lub zastosowania w ekspozycji, czy pakowaniu towarów.

Jest dostępny w wielu kolorach dlatego nadaje się też do sezonowych prezentów lub dopasowywania marki, ale nie jest to jedyny rodzaj rozdrabniania i wypełniania, jaki możesz znaleźć. Aby móc zdecydować, co jest dla Ciebie najlepsze, rozważ kluczowe zalety różnych opcji i podejmij najlepszą możliwą decyzję.

Wióra papierowe to bardzo wydajny, łatwy w użyciu i atrakcyjny wizualnie sposób wypełniania pustych przestrzeni w koszach i pudełkach prezentowych, opakowaniach do wysyłki i tak dalej. Wykonany jest z 3-warstwowego papieru pociętego na krótkie, wąskie paski przed połączeniem w harmonijkę. Takie składanie papieru typu wiórka pozwala zachować jego kształt bez ubijania się podczas transportu. Po prostu weź garść i wrzuć do pudełka. Bez denerwujących zbędnych detali i, co ważniejsze, bez problemu, co jeśli kiedykolwiek musiałeś organizować wysyłkę lub masowo zająć się tym tematem podczas wysyłki prezentów z ramienia korporacji, oszczędza to ogromną ilość czasu. Jest to marzenie pakowacza wysyłek i prezentów.

Dlaczego wióra papierowe?

• Szeroki wybór kolorów
• Najlepsze wsparcie dla cięższych przedmiotów, takich jak słoiki i butelki
• Zachowuje kształt, skutecznie wypełniając puste przestrzenie podczas transportu
• 100% wielokrotnego użytku, nadaje się do recyklingu i biodegradacji
• Gotowe do użycia prosto z pudełka

Jest to dekoracyjne wypełnienie, które jest szeroko stosowane w handlu delikatesami i napojami, ale pamiętaj, że nie każde wiórka nadają się do większych, cięższych przedmiotów. Stanowią jednak dobrą alternatywę dla wielu innych wypełnień. Pocięty papier o bardzo dobrej jakości będzie musiał zostać rozerwany na strzępy, ale końcowy efekt zapewni profesjonalnie wyglądające wypełnienia.

Ile wiórek potrzebuję, aby wypełnić paczkę?

Najlepiej skontaktuj się z hurtowym dostawcą wiórki papierowej, oferującym zniżki na ceny handlowe za każdym razem, gdy kupujesz hurtowo, wystarczy trochę zaplanować z wyprzedzeniem, a możesz zaoszczędzić nawet 25%. Pakuj jak należy i zacznij oszczędzać już dziś.

Polecamy:
Jak poradzić sobie z problemami z toaletą w lokalach usługowych? Sięgnij po sprawdzone metody

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com