Warszawska Wola – nowoczesna dzielnica biznesu 

Czy wiesz, że to właśnie warszawska Wola jest najprężniej rozwijającą się pod względem biznesowym dzielnicą, jeśli weźmiemy pod uwagę terytorium całej Polski? Nie ma w tym zresztą nic dziwnego, bo jej największymi atutami jest bliska odległość od centrum stolicy, doskonała komunikacja oraz mnogość terenów, na których wciąż powstają kolejne biurowce. Dowiedz się więcej.

Czy Wola będzie drugim “Mordorem”?

Dotychczas to kompleks biurowców na warszawskim Służewcu był największym skupiskiem siedzib nowoczesnych, nierzadko międzynarodowych korporacji. Wydaje się, że Wola już teraz może śmiało z nim konkurować. Wylicza się, że w dzielnicy biznesowej City Center West do dyspozycji oddano już blisko 1 milion metrów kwadratowych powierzchni biurowych i na tym nie koniec, bo powstają kolejne. W wolskich biurowcach pracuje ponad 55 tysięcy osób, zaś prognozy przewidują zwiększenie tej liczby nawet dwukrotnie w ciągu kilku najbliższych lat.

Dlaczego Wola ma biznesowy potencjał?

To dzielnica granicząca z Centrum stolicy, kolejnym miejscem na mapie Warszawy, które dzisiaj odgrywa strategiczną rolę biznesową miasta. Wola jest również doskonale skomunikowana, a sieci linii tramwajowych, autobusowych oraz metro, pozwalają docierać do biurowców bez konieczności używania własnego środka transportu. Samochód można zresztą zostawić w dogodnym, miejscu na strzeżonym parkingu typu https://browary.parkujesz.pl/.

To dzielnica o świetnej infrastrukturze. Wybudowano tu nie tylko nowoczesne biurowce, które stwarzają idealne warunki do pracy na światowym poziomie. Pracownicy mogą korzystać też z obszernej bazy obiektów handlowych, gastronomicznych i usługowych. Nie brakuje tu sklepów, galerii handlowych czy restauracji. Ta biznesowa strefa Woli jest też niezwykle reprezentacyjna, co ma znaczenie, patrząc na wizerunek firm, które inwestują tam w powierzchnie biurowe.

Co ciekawe, City Center West nie powiela już błędów, jakie zostały popełnione podczas tworzenia słynnego “Mordoru” przy ul. Domaniewskiej. Deweloperzy dokładnie zaprojektowali cały układ urbanistyczny, nie zapominając o komfortowej przestrzeni publicznej oraz zaplecza dla zatrudnianych pracowników. Strefę biznesową sprytnie połączono tutaj z tą mieszkaniową, zachowując jednocześnie optymalny komfort funkcjonowania wszystkich użytkowników.

Warszawska Wola – nowocześnie i z klasą

Rozwój dzielnicy w stronę biznesową zaplanowano zgodnie ze światowymi trendami. Już za kilka lat Wola będzie idealnym miastem w mieście. Będzie miejscem do życia i pracy, doskonałym do wychowywania dzieci, ale też korzystania z miejskich atrakcji na najwyższym poziomie. Już teraz tuż nieopodal najnowocześniejszych i najbardziej okazałych biurowców powstają innowacyjne technologiczne osiedla mieszkaniowe. Warto dodać, że na Woli wciąż nie brakuje przyjaznych terenów zielonych, a powierzchnie biurowe funkcjonują przeważnie na terenach poprzemysłowych. Ostatnie badania wskazują także, że Wola staje się dzielnicą coraz bardziej bezpieczną. Wydaje się, że to jedna z lepszych lokalizacji do życia i pracy na mapie stolicy Polski.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com