Wakacje w dobrym kadrze

Dobre zdjęcie to coś więcej niż zwykła fotografia. Powinno uchwycić emocje i pobudzać emocje. Pokazywać świat z Twojej perspektywy. Prezentować doskonały warsztat, ale także zabawę godną pozazdroszczenia. Właśnie dlatego postanowiliśmy połączyć wyprawy podróżnicze z warsztatami fotograficznymi. Tak powstały FOTO WYPRAWY.

Otoczenie pobudza kreatywność

Każda wyprawa podróżnicza pobudza ludzką ciekawość. Tym razem ominiemy przysłowiowy stopień do piekła. Ciekawość podróżnicza pobudzi kreatywność. Zainspirują Cię zachowania zwierząt żyjących w dzikiej dżungli. Zechcesz uchwycić ludzką codzienność, zabawić się w reportera. Takie obrazy wyrażają więcej niż tysiąc słów. Foto wyprawy to szansa na poznanie świata z zupełnie nowej perspektywy. Podobnej oferty nie znajdziesz w żadnym innym biurze podróży. Dlaczego? Bo to wyprawa Twoim okiem.

Foto wyprawy: warsztaty i zwiedzanie

Foto wyprawy to prawdziwy majstersztyk. W ich stworzenie są zamieszani fachowcy od wakacji skrojonych „na miarę” oraz wirtuozi aparatów fotograficznych. Z tego połączenia powstały niesamowite wypady, które łączą przyjemne z pożytecznym. Decydują się na nie osoby, które chcą  wynieść z wakacji coś więcej niż tylko wspaniałe wspomnienia. Podczas foto wyprawy doskonalimy umiejętności fotograficzne uczestników. Pokazujemy, jak zrobić dobre zdjęcie. Wyczulamy ludzkie oko na niuanse, które tylko z pozoru są błahe. Pokazujemy sprzęty fotogrficzne, które w Twoich rękach staną się narzędziem do zrobienia perfekcyjnego zdjęcia. Czy właśnie o to Ci chodziło?

Optyczne foto misje

Foto misje organizujemy w duecie: misjarelaks.com i optyczne.pl. To mieszanka, dzięki której proponowane wyprawy to prawdziwa gratka dla fanów turystyki i fotografii. Połączenie tych dwóch pasji sprawia, że miejsca na nasze foto wyprawy wyprzedają się w zawrotnym tempie. Na stronie https://fotomisje.optyczne.pl/ dowiesz się, co ominęło Ciebie do tej pory. Śledź ją na bieżąco. Znajdziesz tam inspiracje, które sprawią, ze zechcesz sięgnąć po więcej!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com