Tradycyjne kuligi w Zakopanem – niezwykła zabawa

Do Zakopanego udajemy się z różnych powodów. Często marzymy po prostu o tym, by nabrać dobrej energii i odpocząć. Liczymy na doskonałą zabawę. Jedną z atrakcji, która z pewnością nam ją zapewni są tradycyjne kuligi. Dlatego podczas planowania szczegółów wypoczynku w mieście pod Giewontem warto o nich pamiętać. Gwarantujemy, że nikt nie będzie rozczarowany przejażdżką zaprzęgiem konnym przez malownicze tereny.

Widoki z innej perspektywy

Pędząc saniami obserwujemy górskie szczyty, lasy, doliny, wszystko pokryte jest śniegiem, widoki są bajeczne i potrafią zrobić wrażenie. Podczas kuligu mamy szansę na nowo odkryć rozmaite, z pozoru znane już miejsca, które z perspektywy sań prezentują zupełnie inne oblicze. Zmieniające się scenerie zaskakują, myślimy, iż zobaczyliśmy już najcudowniejszy zakątek, a po chwili naszym oczom ukazuje się coś, co wprawia nas w jeszcze większy zachwyt.

Siedzimy wygodnie w saniach, przykryci grubym kocem, pokonujemy niesamowitą trasę i zostawiamy za sobą wszelkie troski. Czujemy błogi relaks, odprężamy się, cieszymy klimatem miejsc, w które docieramy – brzmi rewelacyjnie? Być zimą w górach i nie udać się na kulig? Nie! To byłby poważny błąd! Jeśli jednak uważacie, że w naszych słowach jest sporo przesady, zerknijcie na stronę https://www.gorale.pl/pakiety/kuligi, zamieszczone tam zdjęcia uczestników kuligu uświadomią wam, że to naprawdę niezła frajda.

Ciekawa oferta

Jak na pewno wiecie organizatorów różnego rodzaju atrakcji w Zakopanem jest niemało. Jednak zdecydowanie warto skorzystać z usług takiego, który jest solidny, sprawdzony, ma doświadczenie i może poszczycić się dużą grupą zadowolonych klientów. Polecamy serwis https://www.gorale.pl. W ofercie posiada tradycyjne kuligi w Dolinie Chochołowskiej, miejscu nietuzinkowym i uroczym o każdej porze roku, zwłaszcza zimą. Po przejażdżce na uczestników czeka zabawa przy ognisku, w rytmach góralskiej kapeli. Można potańczyć, pośpiewać, wziąć udział w konkursach i grach, skosztować wielu smakołyków. Dobry humor pojawi się bardzo szybko!

Istnieje też interesująca opcja dla osób, które wolą wypoczywać w Zakopanem w sezonie letnim. Wtedy także proponowane są kuligi, tyle, że dorożką. Podczas przejażdżki docenimy piękno tatrzańskiej przyrody, każdy detal krajobrazu nas urzeknie. Nie mogłoby być inaczej, gdy wokół tyle zieleni! Gorale.pl, to firma, która pokaże nam, czym są góralskie tradycje i co znaczy sformułowanie „wyśmienita zabawa”. Ułatwi zaplanowanie wypoczynku, jaki długo, z uśmiechem na twarzy będziemy wspominali.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com