TOP 5 wypożyczalni aut w Warszawie czynnych całą dobę

Potrzebujesz samochodu w Warszawie? Warto poznać przynajmniej niektóre z działających w stolicy wypożyczalni aut czynnych przez całą dobę.

Mega Tanio

Popularna wypożyczalnia aut w Warszawie czynna całą dobę to www.wypozyczalnia-aut24.pl, prowadząca w mieście wynajem aż w sześciu punktach. Oferowane są samochody osobowe klasy B+, C, C+, D, D+, E, a także auta luksusowe. Pojazdy wynajmowane są bez limitu kilometrów. Wynajem jest zarówno krótko-, jak i średnio- oraz długoterminowy.

Wypożyczalnia zapewnia też o cenach niższych niż u konkurencji. By samochody zawsze były utrzymane w odpowiednim stanie, są regularnie serwisowane, a elementy eksploatacyjne są na bieżąco wymieniane.

Aby wynająć auto, nie trzeba koniecznie udawać się do któregoś z punktów – wypożyczalnia oferuje podstawienie samochodu pod adres wybrany przez klienta i to w czasie nie przekraczającym zwykle 30 minut.

Autolux

Wypożyczając tu samochód można liczyć na szeroki wybór, dużą dostępność pojazdów oraz minimum formalności. Bez problemu znajdzie się tu samochody osobowe, ale także dostawcze, a nawet mikrobusy. Wynajmowane są też pojazdy zastępcze w przypadku awarii lub kolizji na koszt ubezpieczyciela z OC. Wszystkie auta są nowe i mają wykonane wszelkie potrzebne przeglądy, a do tego pełen pakiet ubezpieczeń.

Nie trzeba też załatwiać wielu formalności. Do krótkoterminowego wynajmu wystarczy wypełnić formularz w systemie rezerwacyjnym, wybierając model auta oraz termin i miejsce odbioru.

Car Net

Car Net Sp. z o. o. to sieć wypożyczalni, która już od osiemnastu lat działa na polskim rynku, a wśród miast, w których znajdują się jej punkty, jest też oczywiście Warszawa. Wszystkie oferowane samochody są nowe – ich wiek nie przekracza dwóch lat. Dba się tu również o ich wysoką sprawność techniczną.

CarFree

To polska firma, powstała w 2009 roku, posiadają już czternaście oddziałów na terenie Polski, a główny właśnie w Warszawie. W ramach wynajmu krótkoterminowego samochód można wypożyczyć na czas do jednego miesiąca. Wynajmowane pojazdy są nie starsze niż trzy lata, dobrze utrzymane i zaopatrzone w pełne wyposażenie. Wynajem średnioterminowy to wypożyczenie na okres od miesiąca do dwóch lat. CarFree oferuje też wynajem długoterminowy na okres od dwóch do pięciu lat – jest to opcja, z której korzystają przede wszystkim firmy.

Odkryj-Auto

Ta wypożyczalnia tez może pochwalić się szeroką ofertą, obejmującą różnorodne samochody, od tych dwuosobowych aż po vany o dużej pojemności. Pełne ubezpieczenie, brak limitu kilometrów, a do tego nie musimy zawracać sobie głowy dodatkowymi opłatami, bo koszty serwisowe są wliczone w cenę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com