Tanie drukarki poleasingowe – zalety, wybór, zakup

Drukarka do biura przeznaczona do szybkiego przygotowywania wydruków oraz do prowadzenia innych prac jak skanowanie, kopiowanie może być sporym wydatkiem. Jak go zredukować? Warto sprawdzić ofertę drukarek poleasingowych, które można obecnie kupić w bardzo atrakcyjnych cenach. Dlaczego warto zdecydować się na taki sprzęt?

 

Drukarki po leasingu – charakterystyka

Wielu przedsiębiorców bierze drukarki oraz inne sprzęty biurowe w leasing. To korzystna cenowo opcja, ponieważ płaci się wtedy tylko za użytkowanie sprzętu w określonym czasie, natomiast po zakończeniu umowy leasingowej można go oddać.

 

Zatem drukarki poleasingowe to drukarki, które zostały zwrócone przez użytkowników po zakończeniu ich umów leasingowych. Są to zatem urządzenia używane, jednak pod kątem wieku mają zwykle 2-3 lata, dlatego nadal mogą posłużyć na długi czas.

 

Drukarka po leasingu jest przed wystawieniem na sprzedaż dokładnie kontrolowana, a jej części eksploatacyjne są wymieniane na nowe. W efekcie może ona nadal nadawać się do użytkowania.

 

Jak wybrać odpowiednią drukarkę poleasingową?

Firmy dostarczające drukarki poleasingowe mogą zaoferować swoim klientom dostęp do szerokiej gamy sprzętów, które można dostosować indywidualnie do swoich potrzeb.

 

Do kategorii drukarek poleasingowych zaliczają się:

  • drukarki laserowe drukujące na czarno i kolorowe
  • drukarki atramentowe drukujące na czarno i kolorowe
  • urządzenia wielofunkcyjne – drukujące, skanujące i kopiujące

 

Przy wyborze warto zwrócić uwagę na kwestie związane z kosztami użytkowania drukarki, między innymi wymianą materiałów eksploatacyjnych jak tonery i bębny w drukarkach laserowych czy tusze w drukarkach atramentowych.

 

Drukarka poleasingowa – gdzie ją zakupić?

Sprzęty jak drukarki poleasingowe są aktualnie oferowane w różnych sklepach, a szeroki asortyment powoduje, że można dostosować ją do własnych wymagań, między innymi pod kątem formatu druku, wydajności czy funkcji.

 

Zamówienia na drukarki poleasingowe można obecnie składać także w sklepach prowadzących ich sprzedaż online. Wówczas zakupy są bardzo łatwe i szybkie, a zamówiony sprzęt jest bezpiecznie dostarczany pod wskazany adres nawet na następny dzień.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com