Szybka pożyczka bez formalności i na korzystnych warunkach? Oczywiście, że to możliwe!

Czasami przychodzi pilna potrzeba nieplanowanych zakupów. Innym razem brakuje gotówki na remont lub samochód. Gdzie szukać pomocy, aby mieć pewność, że będzie szybko i bezpiecznie? Podpowiadamy!

Instytucje pożyczkowe to miejsca, w których zrealizujesz pożyczkę bez zbędnej dokumentacji i zabezpieczeń!

Nie każde takie miejsce jest warte zaufania, ale warto się nimi zainteresować. W banku nie każdy dostanie pożyczkę. Często trzeba przejść dłuższy proces weryfikacji i zabezpieczeń, by ją otrzymać. Dlatego też tak dużą popularnością cieszą się instytucje pożyczkowe. Jest ich coraz więcej i każda z nich ma sporo do zaoferowania. Wystarczy wejść na stronę jednej z nich: https://www.funeda.pl/pozyczka-gotowkowa.html, aby się w tym upewnić. W większości przypadków zaciąganie pożyczki przebiega bardzo sprawnie. Dokumentacja ograniczona jest do minimum. Klient otrzymuje korzystne warunki spłat kredytu. Nie musi udawać się na miejsce bezpośrednio. Jak to zazwyczaj wygląda w praktyce?

✔  Musisz mieć polskie obywatelstwo, telefon komórkowy i elektroniczne konto

✔ Wystarczy dokument tożsamości

✔ Konieczna jest pełnoletniość

✔ Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy online

✔ Szybka weryfikacja (nawet 15 min.)

✔Pożyczka gotówkowa zostaje ekspresowo zrealizowana

Co jeszcze musisz wiedzieć, decydując się na firmę pożyczkową? Ile możesz pożyczyć jednorazowo?

Jeśli chcesz szybko podreperować swój budżet, taka pożyczka jest dla ciebie najlepszym rozwiązaniem. Dobrym pomysłem jest także pożyczka ratalna, którą spłacisz w dłuższym czasie. Każda firma pożyczkowa proponuje swoje warunki, dlatego zawsze dobrze przeczytaj regulamin. Zazwyczaj górna kwota pożyczki nie jest duża. Niektóre z nich oferują bardzo niskie pożyczki do 2 tys., a inne nawet do 12 tys. Musisz więc zrobić dobry research rynku. Chodzi tu o wysokość kredytu, ale też ofertę. Firma pożyczkowa zweryfikuje zdolność do spłaty kredytu, ale nie drobiazgowo. Nawet jeśli jesteś na liście dłużników, najpewniej dostaniesz gotówkę. Szansę na pożyczkę zwiększa karta płatnicza. Cykliczne pobieranie gotówki z konta to zabezpieczenie dla firmy.

Czym się różni firma pożyczkowa od parabanków? Różnice są istotne!

Pierwsza podstawowa różnica dotyczy środków udzielanych na pożyczki. Nie pochodzą one z depozytu od klientów, ale z kapitału właścicieli i akcjonariuszy. Dlatego mimo lepszych warunków spłat i pożyczek pojawia się wyższe oprocentowanie. Co więcej, kwota spłaty może zostać rozłożona na raty. Często jest to nawet ponad 40 miesięcy. Spłata długu np. w tej firmie: https://www.funeda.pl/pozyczka-gotowkowa.html wynosi aż 42 miesiące.

Natomiast parabanki udzielają pożyczek ze środków z depozytu od klientów. Nie oferują spłat na raty. Termin oddania gotówki to zazwyczaj czas od tygodnia do miesiąca. Parabanki nie są zobowiązane do zachowania tajemnicy bankowej.

Sporo czynników przemawia za firmami pożyczkowymi. Szybka gotówka, brak zbędnych formalności i zabezpieczeń oraz raty. Zanim jednak zdecydujesz się na jedną z firm, zastanów się, czy spłacisz pożyczkę o czasie. W innym przypadku musisz liczyć się z konsekwencjami prawnymi.

Polecamy:
Pożyczki przez internet – czy warto im się przyjrzeć?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com