Szkolenie w Kochtex Poznań. Dlaczego warto?

Każdy organizator szkolenia stoi przed dylematem, gdzie wynająć salę na wydarzenie. Nie chodzi jedynie o jej lokalizację, ale również standard oraz funkcjonalność. Istnieje wiele powodów, aby zdecydować się na ofertę centrum szkoleniowego Kochtex Poznań. Jakie korzyści płyną z wyboru tego miejsca?

Sala na szkolenie Poznań

Jaka powinna być sala na szkolenie Poznań? Na pewno należy wziąć pod uwagę jej lokalizację. Centrum szkoleniowe Kochtex znajduje się tuż obok Starego Miasta. Bez problemu można do niego dotrzeć samochodem czy komunikacją miejską. Bliskość rynku sprawia, że uczestnicy szkolenia mają okazję do spacerów wśród zabytkowej architektury.

Sale konferencyjne Poznań

Spotkania o charakterze firmowym mogą być duże, jak i kameralne. Dobrze więc mieć wybór, jeśli chodzi o sale konferencyjne Poznań. Oferuje go ośrodek Kochtex, który dysponuje aż 11 salami. Najmniejsza z nich mieści do 10 osób, największa zaś 120. Nie ma więc problemu, aby znaleźć pomieszczenie idealnie dopasowane do ilości zaproszonych gości.

Sale na szkolenie z obsługą

Wszystkie sale konferencyjne Poznań zostały kompleksowo wyposażone. Zawierają klimatyzację, zostały również odpowiednio oświetlone. Każde z pomieszczeń oferuje dostęp do Internetu, flipchart, wygodne krzesła oraz wysokiej jakości sprzęt audiowizualny. Większa sala na szkolenie Poznań została dodatkowa wyposażona w mikrofony oraz profesjonalne nagłośnienie.

Catering firmowy w Poznaniu

Zapewnienie gościom wyżywienia podczas konferencji czy spotkań biznesowych jest już standardem. Centrum Kochtex oferuje więc wysokiej jakości catering firmowy Poznań. Menu ustalane jest indywidualnie z klientem. Można zamówić jedzenie na przerwy kawowe, śniadania biznesowe i lunche. Nie ma problemu, aby poprosić o posiłki dla osób o specjalnych preferencjach żywieniowych. Catering firmowy Poznań to gwarancja pysznych i świeżych dań oraz nienagannej obsługi.

Wysokiej jakości usługa

W ośrodek szkoleniowym Kochtex pracuje doświadczony zespół ludzi, dzięki którym można perfekcyjnie zorganizować wydarzenie firmowe. Zawsze można liczyć na ich wsparcie i pomoc, zarówno jeśli chodzi o problemy techniczne, jak i specjalne życzenia.

Sale na wynajem Poznań w centrum szkoleniowym Kochtex to bardzo dobry wybór. Pozwalają one na zorganizowanie profesjonalnej konferencji czy innego wydarzenia o charakterze firmowym lub biznesowym. Osoby, które myślą o przygotowaniu eventu w stolicy Wielkopolski nie muszą się dłużej zastanawiać – Kochtex to gwarancja sukcesu i prestiżu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com