Szkolenia biznesowe – dlaczego warto je przeprowadzać?

W obecnych czasach, gdy bezustannie przybywa nowych informacji kluczowe jest odsiewanie plew od ziarna – skupienie się na wiedzy wartościowej jest obecnie trudniejsze niż kiedykolwiek dlatego misją firmy szkoleniowej Berndson jest przekazywanie wyłącznie sprawdzonej wiedzy. Szkolenia dla firm Berndson to gwarancja dobrze zainwestowanego czasu – wszystkie szkolenia biznesowe przeprowadzane są z dbałością o jakość i aktualność przekazywanej wiedzy.

Szkolenia dla firm jako przepustka do rozwoju

Szkolenie biznesowe jest fantastycznym sposobem na pozyskanie nowej wiedzy – zależnie od potrzeb może ono być przeprowadzane zdalnie lub stacjonarnie. Stacjonarne szkolenie biznesowe wbrew pozorom jest doskonałą formą nauki dla osób zabieganych, gdyż z powodu dużej liczby obowiązków cierpi umiejętność koncentracji na chwili obecnej – szkolenie biznesowe przeprowadzane stacjonarnie wymaga od uczestnika jego pełnej uwagi oraz obecności, co może być wręcz odświeżającym uczuciem po dniu pełnym telefonów i w nieskończoność napływających powiadomień. Szkolenia dla firm mogą być także przeprowadzane zdalnie zarówno w postaci webinarów polegających na przekazywaniu teorii w postaci wykładowej oraz live training, czyli szkoleń skupiających się na praktyce, które mimo formy online są jak najbardziej wrażeniami do odbywania szkoleń stacjonarnych.

Szkolenie biznesowe – które wybrać?

Szkolenia dla firm różnią się tematyką w zależnie od tego w jakiego typu obszarze działa dana firma – inne szkolenia będą odpowiednie dla firmy informatycznej, farmaceutycznej, marketingowej, etc. Posiadanie interdyscyplinarnej wiedzy jest oczywiście ogromną zaletą, jednak pracując w sprzedaży czy HR koniecznie są szkolenia biznesowe obejmujące właśnie te tematy. Firma szkoleniowa Berndson oferuje szkolenia dla firm z zakresu:

zarządzania (m.in. treningu managerskiego czy zdalnego zarządzania zespołem co w czasach post-pandemicznych jest świetną inwestycją, gdyż coraz więcej firm decyduje się na home office),

HR (m.in. z zakresu komunikacji i motywowania pokoleń czy procesu skutecznej rekrutacji),

finansów (m.in. planowanie i realizacja budżetu, systemy controllingu w praktyce)

sprzedaży (mi.n. profesjonalnej obsługi trudnego klienta czy efektywnego wprowadzania nowego produktu na rynek)

umiejętności osobistych (m.in. perswazja, argumentacja i wywieranie wpływu czy sztuka autoprezentacji)

Szkolenia biznesowe Berndson – umiejętności w dobrej cenie

Trenerzy firmy szkoleniowej Berndson wierzą w to, iż aby odnieść sukces należy pracować nie ciężko, a mądrze – kluczem do tego jest oczywiście wiedza. Berndson oferuje szkolenia biznesowe, które rozwijają w zakresie HR, sprzedaży czy zarządzania, ale także umiejętności osobistych takich jak komunikacja czy zarządzanie czasem pracy – wiedza z tego zakresu przyda się nie tylko w pracy, ale także w życiu osobistym, aby móc efektywnie realizować siebie na wszystkich płaszczyznach. Wszystkie dostępne szkolenia biznesowe organizowane przez firmę Berndson wymienione są na stronie: https://berndson.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com