Szkoła językowa franczyza – angielski dla kilkulatków

Żyjemy w czasach, które są niezwykle wymagające dla przedsiębiorców. Nasza rzeczywistość się zmienia, ale nie zmienia się to, że znajomość języków obcych jest bardzo cenioną umiejętnością. Jeśli zastanawiasz się, czy warto założyć własną szkołę językową i czy szkoła językowa franczyza jest opłacalna, podpowiadamy.

1. Szkoła językowa franczyza – czy to się opłaca?

2. Angielski dla dzieci – skutecznie i sprawnie

Interesujesz się językami obcymi? Posiadasz kierunkowe wykształcenie? A zatem masz już to, co najważniejsze, by zastanowić się nad własnym biznesem w tej branży. Ciekawym pomysłem jest franczyza na biznes.

1. Szkoła językowa franczyza – czy to się opłaca?

Szkoły językowe, dzięki którym język angielski przestaje być językiem obcym, to nadal świetny pomysł na biznes. Nauka języka obcego jest jedną z najlepszych inwestycji w przyszłość. Nie chcesz tworzyć własnego biznesu od zera? Jest na to sposób!

Szkoła językowa franczyza  polega na założeniu własnej działalności, jednak bazującej na innych, sprawdzonych już rozwiązaniach. To świetna opcja dla początkujących przedsiębiorców, którzy chcą stworzyć coś swojego, jednak boją się, że popełnią masę błędów.

Największą zaletą franczyzy w przypadku szkoły językowej jest sprawdzony model biznesowy i pomoc merytoryczna doświadczonych nauczycieli, którzy mogą przekazać cenne wskazówki i metody nauczania. Dzięki temu spełniasz swoje marzenia, minimalizując ryzyko.

2. Angielski dla dzieci – skutecznie i sprawnie

Jedną ze sprawdzonych metod nauczania języka angielskiego dla dzieci jest Teddy Eddie, czyli angielski dla dziecka w przystępnej, skutecznej formie, dzięki której kilkulatek zdobywa podstawową wiedzę i jest znakomicie przygotowany do dalszych etapów nauki.

Metodę Teddy Eddie sprawdzono już w kilkuset szkołach w Polsce, Czechach i na Słowacji. Kurs jest przeznaczony dla dzieci w wieku 2-7 lat, a jego kontynuacją dla starszych dzieci jest Savvy Ed. Interesują cię szczegóły? Poznasz je, zapisując dziecko na bezpłatne zajęcia pokazowe.

Warto wspomnieć także o innych znanych markach w branży, w przypadku których sięga się do sprawdzonych rozwiązań. Wśród nich jest m.in. British School, Open School czy Cambridge School. Wszystkie wyróżniają się wieloletnim doświadczeniem, ale też nowoczesnymi metodami zdobywania wiedzy.

Jeśli interesuje cię własny biznes i myślisz o założeniu działalności gospodarczej, lecz boisz się ryzyka, franczyza edukacyjna i współpraca z najlepszymi, z pewnością pomoże ci rozwinąć swoje skrzydła.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com