System Przyłączy Domowych Szczelnych Przejść Instalacyjnych BWB Technology

Przyłącze szczelne, instalacyjne dla budowy to element sieci zasilającej lub jej część, która służy do przyłączenia urządzeń, instalacji lub sieci przyłączonej jednostki do pozostałej części sieci, głównej lub dystrybucyjnej. W naszej ofercie znajdą Państwa następujące rozwiązania szczelne przyłącza instalacyjne:

Systemowe przyłącze podłogowe KRASO® BKP – 90

Oferuje komfortowe i kompletne rozwiązanie wprowadzenia przyłączy szczelnych i użytkowych do domu dla coraz większej liczby inwestorów nie korzystających z piwnic. Systemowe przyłącze podłogowe KRASO® BKP – 90 jest dostępne w wersji podstawowej i kompletnej. Dla inwestorów myślących przyszłościowo dostępne jest przyłącze szczelne przejście podłogowe systemu KRASO® BKP – 90 – 5 modułów z jednym bezpłatnym przyłączem do wykorzystania w przyszłości.

Systemowe szczelne przyłącze ścienne KRASO® BKP – NFE

Jest wygodnym połączeniem piwnic z lokalną siecią lub geotermalną siecią ciepłowniczą. Systemowe szczelne przejście przyłącze ścienne KRASO® BKP – NFE zawiera wszystkie elementy gwarantujące bezpieczne podłączenie mediów. Nakrętki kontrolujące moment obrotowy KRASO® DKM automatycznie dostosowują moment dokręcania bez użycia klucza dynamometrycznego.

Systemowe przyłącze ścienne KRASO® BKP

To wielofunkcyjne przyłącze domowe do budynków podpiwniczonych, do mediów takich jak: gaz, woda, prąd i instalacje elektryczne. Systemowe przyłącze ścienne KRASO® BKP dostępne jest również w wersji podstawowej oraz jako kompletny zestaw, który dodatkowo zawiera zestaw montażowy zabezpieczający przyłącze gazowe przed przekręceniem i zerwaniem.

Systemowe przyłącze dla instalacji grzewczej KRASO®

Wygodne rozwiązanie przyłączeniowe szczelne dla sieci ciepłowniczych. Systemowe przyłącze dla instalacji grzewczej KRASO® może być stosowane w budynkach niepodpiwniczonych. Na życzenie klienta może być dostarczone z elementem izolacyjnym szczelnym do połączenia z izolacją poziomą płyty fundamentowej. Dostępne jest w wersji 1-modułowej lub 2-modułowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com