System CMMS w systemie OptiMES, czyli modelowe utrzymanie ruchu

Kolejny z modułów opracowanych przez twórców systemu OptiMES to Utrzymanie Ruchu, czyli system CMMS. Z tak specjalistycznym wsparciem dział utrzymania ruchu w Twojej firmie będzie zawsze działał jak należy. W końcu to za jego sprawą maszyny produkcyjne zachowują sprawność i mogą pracować w trybie ciągłym.

Kolejny z modułów opracowanych przez twórców systemu OptiMES to Utrzymanie Ruchu, czyli system CMMS. Z tak specjalistycznym wsparciem dział utrzymania ruchu w Twojej firmie będzie zawsze działał jak należy. W końcu to za jego sprawą maszyny produkcyjne zachowują sprawność i mogą pracować w trybie ciągłym.

Każdy dział utrzymania ruchu posiada swoją specyfikę, jednak celem wszystkich jest  wypracowanie dobrej kondycji maszyn produkcyjnych i utrzymanie jej przez jak najdłuższy czas. W czym dokładnie pomaga system CMMS od Syneo.pl?

  • stworzeniu i prowadzeniu spisu wyposażenia fabryki;
  • rozliczeniu zakupów i sprzedaży wyposażenia;
  • organizacji i dopilnowaniu magazynu części zamiennych;
  • stworzeniu harmonogramu i dotrzymywaniu terminów serwisów czy remontów;
  • przygotowaniu grafiku dyżurów personelu;
  • obiektywnej analizie i ocenie pracy działu utrzymania ruchu.

Powyższe czynności mają bardzo duże znaczenie dla poprawnego działania utrzymania ruchu. Kluczową sprawą jest tu przejęcie przez system dla produkcji odpowiedzialności za pamięć o terminach, terminowe zamówienia części czy dopilnowanie poprawności dokumentacji związanej z listami wyposażenia, harmonogramami serwisów i pracy, i wieloma innymi. Takie przejęcie części obowiązków przez automatyczny system dla produkcji w niczym nie umniejsza pracy człowieka, za to pomaga odciążyć, zmotywować i na nowo zyskać zapał do pracy. Właśnie dlatego wybór systemu CMMS od Syneo.pl jest dobrą i wygodną opcją.

Na kilka dodatkowych słów wyjaśnienia zasługuje sama zawartość modułu z systemem CMMS. Jego ogromnym atutem jest panel mobilny – intuicyjny, dlatego łatwy w obsłudze, ale przede wszystkim dostępny wszędzie tam, gdzie akurat jest potrzebny. Pracuje w oparciu o  elektroniczny obieg dokumentów, co stanowi kolejny czynnik przyspieszający poprawne działanie efektywnej produkcji. Pomaga utrzymać coś, co jest bardzo pożądane i doceniane przez Twoich klientów – a mianowicie słowność i terminowość. Sprzyja wszystkiemu, co dobre dla utrzymania wydajnej organizacji przedsiębiorstwa. Pilnuje terminów serwisów, certyfikacji, przydatności surowców, i wielu innych kwestii, które trzeba dopilnować. Może alarmować – gdy sobie tego zażyczysz – o awariach czy terminach wymagających konkretnych działań. Na koniec zostawiliśmy to, co najważniejsze – raporty. Dzięki systemowi CMMS zyskasz dostęp do danych, które pozwolą eksploatować maszyny na satysfakcjonującym poziomie. Z takim zapleczem i wsparciem optymalizacja produkcji to bułka z masłem!

System dla produkcji posiadający moduł do utrzymania ruchu z całą pewnością zaspokoi potrzeby organizacyjne większości fabryk. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, czy to rozwiązanie dla Ciebie – nie zwlekaj, skorzystaj z konsultacji lub od razu przystąp do darmowego testu systemu OptiMES. W trakcie tych 14 dni na pewno przekonasz się, że warto zacząć działać optymalnie!

Zainteresowanych tematem zapraszamy do kontaktu ze specjalistami pod numerem telefonu 517 827 436 i pod mailem biuro@syneo.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com