Street Bag – jak wybrać model odpowiedni do pracy i pasujący do gustu?

Niegdyś, tak zwane street bags były przeznaczone wyłącznie dla starszych hipisów i młodych hipstersów. Ale dzisiaj torby tego rodzaju można znaleźć w profesjonalnych środowiskach pracy, na lotniskach i w kawiarniach obok eleganckich biznesmenów.

Nie wszyscy możemy nosić do pracy plecak, nie wyglądając jak uczeń, a teczki i aktówki mogą być zbyt sztywne jak na Twój gust. Ogniwem pomiędzy tym jest właśnie torba dla mężczyzn która nie tylko jest wygodna w noszeniu, ale też można ją z łatwością dopasować do swojego stylu i sprawdzi się wszędzie tam, gdzie ją ze sobą zabierzesz.

Ale jak wybrać najlepszą? Przeanalizujmy kilka wskazówek, które pomogą Ci wybrać najlepsze street bags!

1. Zastanów się, czego szukasz

Szukasz torby podróżnej na kemping z kolegami z pracy? Co powiesz na bagaż podręczny w czasie podróży służbowych? A może ma to być torba do kawiarni, którą będziesz zabierał aby pracować nad swoją debiutancką powieścią? A może szukasz profesjonalnych toreb, które możesz zabrać do biura?

Podobnie jak w przypadku większości akcesoriów, męskie street bags są dostępne w różnych:

  • stylach,
  • kształtach,
  • kolorach,
  • materiałach.

Wystarczy wejść tutaj https://www.brytyjka.pl/bag-street-prod-4.html aby się o tym przekonać. To, że wodoodporna, odblaskowa pomarańczowa torba byłaby idealna do zabrania na plażę, nie oznacza że będzie idealna na spotkanie w sali konferencyjnej.

Z drugiej strony, gładka, skórzana torba na ramię dobrze pasowałaby do pracy, ale nie na trasach turystycznych.

Zatem, zastanów się, gdzie będziesz brał ze sobą tę torbę i do czego będziesz jej używać – jeszcze przed dokonaniem zakupu.

2. Konstrukcja torby

Każda street bags będzie zawierała różne przegródki organizacyjne. Jeśli chcesz mieć torbę, w której będzie łatwo przenosić laptopa, poszukaj torby z wbudowanym schowkiem na laptopa.

Jeśli używasz torby do pracy i masz tam dokumenty, dobrze jest kupić torbę z wyznaczonymi obszarami do przechowywania tych plików. Martwisz się, że twój lunch rozleje się na twoje ważne papiery? Upewnij się, że jest osobny przedział, w którym można przechowywać żywność, napoje lub inne przedmioty, które mogą się rozlać (np. fantazyjny długopis).

3. Regulowany pasek

Nie wszystkie street bags będą miały regulowany pasek. Chociaż może to nie być wielkim problemem dla niektórych osób, dla innych jest to kluczowy element.

Jeśli jeździsz rowerem do pracy, torba z zbyt długim pasem może być niebezpieczna i będzie Ci utrudniać prawidłową jazdę. Torba z regulowanym paskiem pozwoli uniknąć tego dylematu.

4. Kolor – dopasuj torbę do garderoby

Stworzenie dopasowanego stroju sprawia, że wyglądasz wytwornie i dojrzale. Planowanie wszystkich stylizacji na świecie nie pomoże, jeśli twoje akcesoria nie pasują do Twojego zestawu. W rzeczywistości, jeśli twoje akcesoria, takie jak street bag, kolidują z twoim strojem, może to sprawić, że będziesz wyglądać nieprofesjonalnie.

Ta wskazówka jest szczególnie ważna dla osób, które chcą przynieść tę torbę do swojej pracy. Wybierz neutralną kolorową torbę, np. brązową, czarną lub beżową. Te kolory będą łatwe do dopasowania do wielu różnych zestawów ubrań, dzięki czemu nie będziesz musiał się martwić o połączenie torby ze strojem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com