Starasz się o pożyczkę? My wiemy, jak wypełnić formularz z wnioskiem

Na proces weryfikacji twojej zdolności finansowej i decyzję o pozytywnym lub negatywnym rozpatrzeniu wniosku o szybką pożyczkę zarezerwuj sobie najwyżej 10-15 minut, bo tylko tyle czasu potrzebujesz na wypełnienie gotowego formularza.

Od wniosku o pożyczkę do przelewu na konto

Proces rejestracji i składania wniosku o szybką pożyczkę przebiega na ogół w ten sam sposób. My na potrzeby tej publikacji posłużyliśmy się przykładem firmy GetBucks.

Szybka pożyczka krok po kroku

Krok 1: Rejestracja w serwisie online

Wypełnij krótki formularz rejestracyjny, w którym podasz swoje imię i nazwisko, numer kontaktowy, adres e-mail, hasło oraz PESEL. Telefon zostanie wykorzystany wyłącznie do kontaktu z konsultantem, który poinformuje cię o akceptacji lub odrzuceniu wniosku.

W kolejnym kroku określisz swój stan cywilny, poziom wykształcenie, status zamieszkania, serię i numer dowodu osobistego, a także formę zatrudnienia, wysokość wynagrodzenia brutto i netto oraz bieżące koszty życia (przede wszystkim jednak wysokość rat kredytów konsumpcyjnych i hipotecznych).

Czy wiesz, że?

Na twoją zdolność kredytową mają wpływ także mniej oczywiste czynniki, a w tym m.in. fakt posiadania aktywnej karty kredytowej, wielkość gospodarstwa domowego i wiek.

Krok 2: Weryfikacja danych

Teraz twoje dane zostaną zweryfikowane przez system.

Krok 3: Ocena zdolności kredytowej

Jeśli proces weryfikacji danych identyfikacyjnych przebiegł pomyślnie, teraz czas na ocenę twojej zdolności kredytowej w systemie. Zespół GetBucks upewnia się, że możesz pochwalić się satysfakcjonującą zdolnością kredytową i pożyczka nie nadwyręży nadto twojego domowego budżetu. Po kilku – kilkunastu minutach otrzymasz odpowiedź – jeśli jest pozytywna, system powiadomi cię jaka jest maksymalna kwota pożyczki, jaką możesz zaciągnąć i przedstawi harmonogram spłaty zobowiązania.

Krok 4: Środki trafiają na twoje konto

Pieniądze z pożyczki zostaną przelane na twój rachunek bankowy w ciągu kolejnych 15 minut.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com