Sprzedajesz na Allegro? Dowiedz się, jak możesz zrobić to lepiej!

Sprzedaż na Allegro to przepis na sukces. Tak właśnie twierdzą statystyki, opowiadające o skuteczności działania tej największej i najbardziej liczącej się w branży platformy sprzedażowej. Chęć poprawienia własnych wyników sprzedaży nie znaczy jednak wcale, ze musisz zrezygnować z własnej strony domowej i postawić wszystko na profil utworzony na Allegro – a być może miałbyś ochotę właśnie tak zrobić, zdając sobie sprawę z tego, jak kłopotliwe i niełatwe może być synchronizowanie danych pobieranych przez dwie witryny jednocześnie. Poznaj nowoczesne narzędzia przygotowane dla e-przedsiębiorców i zacznij działać, jak na nowoczesnego biznesmena przystało.

Integracja z Allegro – czyli dwa w jednym

Obsługa konta na Allegro, funkcjonująca jako łączenie wszystkich aktywności e-przedsiębiorcy w ramach jednego widoku, to rozwiązanie proponowane przez wiele nowoczesnych systemów oprogramowania dla firm. Automatyczne i regularne kontrolowanie kompleksowych danych na temat zamówień złożonych przez klientów pozyskanych dzięki profilowi na Allegro to jedno z podstawowych zadań, jakie stoją przed takim nowoczesnym narzędziem. To właśnie coś, co stanowi o ogromnej przydatności tego rodzaju systemów. Hasło integracja z Allegro oznacza więc, że dana platforma wyręcza cię na wiele sposobów, wykonując następujące zadania:

  • obsługiwanie korespondencji z klientami – poprzez dostarczanie im takich informacji, jak zmiana statusu zamówienia

  • przyjmowanie i odnotowywanie w statystykach firmy nowych zamówień, złożonych przez użytkowników i gości przeglądających serwis Allegro

  • gromadzenie informacji i przygotowywanie ich do zaprezentowania się w sposób, który uznasz za najbardziej czytelny

  • obsługiwanie korespondencji z wykonawcami zamówienia – kurierami, którzy muszą dostarczyć towar magazynowy do ich przyszłych właścicieli; to zadanie obejmuje między innymi generowanie potrzebnych dokumentów, niezbędnych do wydania produktów z magazynu oraz wszczęcia procedury dostarczania towarów na miejsce przeznaczenia.

Program integrujący twoje kanały sprzedażowe zadba też o to, byś mógł jak najwygodniej kontrolować wszystkie dane, które dostarczą ci szczegółowej i konkretnej wiedzy na temat prosperowania twojej firmy. To nowoczesne narzędzie zadba o to, by wszystkie dane wyświetlały ci się w ramach jednego, uporządkowanego i przejrzystego widoku, do którego będziesz mieć dostęp za pomocą dowolnego urządzenia, podłączonego do internetu.

Dodatkowym udogodnieniem w zakresie obsługiwania przez ErpBox twojego profilu na Allegro, jest korzystanie z managera aukcji. Skorzystanie z tej usługi oznacza dla ciebie tyle, że nie będziesz już zmuszony do żmudnego odnawiania ofert, drobiazgowego obsługiwania wszystkiego, co wiąże się z prowadzeniem aukcji na Allegro. Stracisz też obowiązek samodzielnego opracowywania szczegółowych parametrów, budujących bazę informacji na temat wystawianych na sprzedaż produktów. A pomimo porzucenia tych obowiązków, dla swoich klientów pozostaniesz wiarygodnym, godnym zaufania sprzedawcą.

Więcej informacji znajdziesz na blogu: https://www.erpbox.pl/integracja-allegro-czyli-praktyczne-rozwiazanie-dla-wszystkich-sprzedawcow/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com