Sprawdzony kalkulator Outplacementu

Jeżeli nie wiesz, czy rozwiązania związane z outplacementem są odpowiednie dla twojego biznesu, nowoczesny kalkulator pomoże ci podjąć odpowiednią decyzję.

  1. Internetowy kalkulator outplacementu
  2. Dlaczego warto skorzystać z outplacementu?
  3. Fachowe doradztwo dla przedsiębiorców i pracowników

Wspomniany kalkulator outplacementu dostępny jest za darmo, więc już teraz sprawdź, jakie korzyści możesz uzyskać, jeżeli tylko wybierzesz takie rozwiązanie.

Internetowy kalkulator outplacementu

Firma, która od wielu lat specjalizuje się w rozwiązaniach z zakresu outplacement, opracowała prosty kalkulator, który w kilku krokach pozwoli ci znaleźć niezbędną pomoc. W pierwszym kroku musisz tylko określić, czy szukasz wsparcia dla jednej, czy też większej liczby osób. Następnie określ typ stanowiska, których ma dotyczyć program outplacementu. Do wyboru masz między innymi pracowników biurowych, fizycznych, handlowców lub nawet menadżerów i specjalistów. W kolejnym kroku zaznasz staż pracy. Możesz wybrać zarówno staż krótszy niż dwa lata, jak i przekraczający 10 lat. W czwartym kroku korzystania z kalkulatora powinieneś podać lokalizację, w której znajdują się wspomniani pracownicy. Na koniec możesz dodatkowo zaznaczyć, czy interesuje cię wsparcie komunikacyjne dla organizacji, czy też na chwilę obecną nie jesteś zainteresowany taką ofertą. To już wszystko, gdyż ostatnim krokiem jest założenie konta, które pozwoli ci zapoznać się z przygotowanym specjalnie dla ciebie programem.

Dlaczego warto skorzystać z outplacementu?

Korzyści związane z outplacementem są odczuwalne zarówno dla pracodawców, jak i pracowników. Ci pierwsi mogą dzięki temu zachować pełen profesjonalizm i nawet jeżeli będą musieli rozstać się z dobrym pracownikiem, to zapewnią mu niezbędne wsparcie i pomoc w znalezieniu innej pracy. Pracownicy, którzy z jakiegoś powodu obawiają się zwolnienia, mogą natomiast liczyć na lepsze warunki lub obietnicę wsparcia od dotychczasowego pracodawcy. Z oferty możesz skorzystać w pojedynkę lub w większej grupie, niezależnie od tego, jakie stanowiska zajmują poszczególni pracownicy oraz jaki jest ich staż pracy.

Fachowe doradztwo dla przedsiębiorców i pracowników

Jeżeli nie chcesz korzystać z kalkulatora, zawsze możesz skontaktować się z doradcami wyspecjalizowanymi w outplacemencie. Na stronie firmy doradczej znajdziesz kontakt mailowy oraz telefoniczny. Nie czekaj więc do ostatniej chwili i już teraz zadbaj o swoją karierę lub zyskaj fachową pomoc w trudnych rozmowach z pracownikami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com