Sposób na zarabianie przez internet, czyli HotCash

Zarabianie przez internet metodami CPL, CPS oraz CPC staje się coraz bardziej popularne. Wraz z rozwojem tej dziedziny rośnie także popularność programów afiliacyjnych, w tym HotCash – serwisu, który pozwala czerpać naprawdę spore zyski.

Co to jest HotCash?

HotCash to serwis w języku polskim, który działa na powszechnie znanym modelu sieci programów partnerskich. Do dyspozycji mamy cały szereg reklam oferujących dany produkt lub usługę, które możemy promować w internecie i właśnie w ten sposób zarabiać. Co ważne, HotCash działa w pełni legalnie i automatycznie, dzięki czemu efekty swojej promocji i zarobki możemy śledzić na bieżąco, a wypłaty realizowane są nawet w ciągu doby od zlecenia przelewu.

Jak to działa?

Po przyłączeniu do danego programu partnerskiego otrzymujemy unikalny link, który należy promować za pośrednictwem internetu. Do tego celu możemy wykorzystać: fora dyskusyjne, grupy i fanpage na Facebooku, własną stronę internetową lub inne kanały promocji, w zależności od tematu reklamy, poziomu naszej kreatywności i czasu jakim dysponujemy. Naszym celem jest zaciekawienie użytkowników i nakłonienie ich do określonego działania, za które otrzymujemy wynagrodzenie. Może to być wypełnienie formularza, zapisanie się na usługę, wpisanie numeru telefonu lub inny rodzaj aktywności, określony w programie partnerskich, które wykluczają element losowy.

Jak zostać Partnerem i wziąć udział w programie?

Pierwszym krokiem jest rejestracja użytkownika. Możemy dokonać tego na dwa sposoby:

  • wybierając “Nowy użytkownik” w prawym, górnym rogu;
  • przez wejście w button w centralnej części strony HotCash.

Następnie należy poprawnie wypełnić wszystkie pola (wpisując adres e-mail, login użytkownika i hasło) oraz zaakceptować regulamin sieci HotCash. W celu zakończenia rejestracji należy potwierdzić adres e-mail. Po zalogowaniu, a następnie wyświetleniu listy programów, możemy wybrać odpowiedni dla nas. Przy wyborze programu partnerskiego powinniśmy kierować się nie tylko wysokością stawek, lecz także tematami reklam, w których, ze względu na nasze umiejętności, mamy szansę na osiągnięcie największego sukcesu. Następnie należy skopiować link do programu, który jest podstawą do prowadzenia działań reklamowych. Teraz możemy zdecydować, w jaki sposób będziemy promować wybrany program partnerski. Po zakończeniu opisanych czynności, pora zacząć zarabiać! Wystarczy stworzyć przekonującą treść, która zachęci odbiorcę do wejścia w link lub nakłoni go do innej aktywności, za którą otrzymamy wynagrodzenie.

Jak tworzyć skuteczne treści?

Do dyspozycji partnerów udostępniane są szczegółowe statystyki, gotowe materiały oraz dodatkowe narzędzia do tworzenia reklam, które znajdziemy w serwisie HotCash, np. content lockery i rotatory bannerów. Warto także sięgnąć po radę doświadczonych użytkowników, którzy udostępnią przykładowe teksty oraz podpowiedzą, jak tworzyć grafiki i jakie kanały promocji wybrać dla danego programu partnerskiego. W tym celu najlepiej odwiedzić forum o zarabianiu. W istniejących tematach znajdziemy mnóstwo przydatnych informacji na temat stawiania pierwszych kroków w serwisie HotCash. W razie problemów warto pozostawić nowe pytanie i aktywnie uczestniczyć w dyskusjach.

Ile można zarobić w HotCash?

Stawki sięgają zazwyczaj od 1,50 do nawet 29,50 zł. Oczywiście efekty najszybciej osiągnąć w segmencie niskich stawek. Wyższe są najtrudniejsze, ponieważ wiążą się z nakłonieniem użytkownika do większej aktywności takiej, jak wysłanie SMS-a na podany numer na stronie, albo zakupieniem e-booka. Im większą mamy skuteczność, tym więcej zarabiamy! Co ważne, rozliczenie następuje za każdego wygenerowanego lead-a.

Więcej o zarabianiu przez internet na http://make-cash.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com