Sposób na sfinansowanie środka trwałego dla osób prywatnych i przedsiębiorstw.

Prowadzisz firmę i zależy Ci na bezproblemowych kontaktach z klientami w różnych częściach miasta? Przejazdy komunikacją miejską są dla Ciebie męczące? Nie przejmuj się – wiemy coś o tym! Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę leasingową abyś mógł cieszyć się niekończącą wygodą.

Efektywne prowadzenie firmy nie byłoby możliwe bez posiadania pojazdu. Właściciele przedsiębiorstwa często muszą odbywać spotkania z partnerami biznesowymi czy klientami. W takich sytuacjach liczy się czas, a co za tym idzie mobilność na wysokim poziomie. Przejazdy komunikacją miejską bywają uciążliwe z racji ich nieregularności, a także częstego tłoku. Nie chcąc narażać się na spóźnienia warto nabyć samochód. Koszt takiego pojazdu jest wysoki i konieczne jest uiszczenie opłaty jednorazowo. Nie każdego stać na taki wydatek. Wówczas jest inne rozwiązanie w postaci leasingu samochodu osobowego używanego. Jest to propozycja, z której coraz częściej korzystają firmy, a od niedawna także klienci indywidualni. Opcja ta pozwala użytkować samochód z całym pakietem udogodnień i co istotne bez żadnych ograniczeń. Osoba podpisująca umowę nie staję się właścicielem samochodu ale ma do niego pełne prawa na drodze. Pojazd pozostaje w asortymencie instytucji leasingowej, aż do momentu zakończenia zobowiązania. Po tym czasie odbiorca ma do wyboru dwie opcje – nabyć produkt po niższej cenie bądź dobrowolnie zrezygnować. Leasing na auta używane zyskuje coraz większą popularność z racji zalet jakie z niego wynikają. Odbiorca może liczyć na konkurencyjną stawkę początkową, dowolną ilość rat, a także ograniczone wymagania co do przedstawianej dokumentacji.

Osoby zastanawiające się nad skorzystaniem z oferty w przypadku braku odpowiedniej wiedzy i rozeznania powinny uzyskać porady ze strony specjalistów. Największe doświadczenie w tej dziedzinie posiada przedsiębiorstwo CLS. Firma potrafi dobrać propozycje w pełni spełniające oczekiwania i kryteria klientów. Podczas selekcji rozwiązań skupia się przede wszystkim na indywidualnych możliwościach kredytowych, chęci zabezpieczenia majątku, a także adekwatnie dostosowanych promocjach. Takie podejście sprawia, że petent ma pewność podjęcia trafnej i w pełni satysfakcjonującej decyzji. Ponadto dodatkowym atutem wsparcia firmy jest wygodne narzędzie w postaci kalkulatora raty leasingowej, dzięki której można w prosty sposób obliczyć oczekiwaną składkę. Pomaga to zaplanować wydatki firmy bądź budżet gospodarstwa domowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com