Spójny feed – prosty sposób na zwiększenie zasięgów na Instagramie

Instagram jest w dzisiejszych czasach nie tylko popularnym serwisem społecznościowym, ale przede wszystkim narzędziem wykorzystywanym przez firmy i osoby prywatne do zarabiania pieniędzy. Zasięgi i liczba użytkowników na Insta są uzależnione w dużej mierze od tego, co na niego wrzucamy. Warto w tej kwestii korzystać z nowoczesnych akcesoriów i aplikacji, które sprawią, że nasz feed będzie bardziej spójny i atrakcyjny dla użytkowników.

Feed na Instagramie to wszystkie materiały, jakie przesyłamy na ten portal społecznościowy. Jeśli zależy nam na budowaniu wysokich zasięgów, a następnie na monetyzowaniu ich, koniecznie trzeba zadbać, aby były to materiały spójne, kompletne i przyciągające użytkowników. Dzięki temu można zmniejszyć współczynnik odrzuceń, czyli liczbę tych użytkowników, którzy z różnych miejsc w sieci wchodzą na profil, a następnie od razu z niego wychodzą. Chodzi bowiem o to, by zatrzymać użytkownika treściami i materiałami, które będą atrakcyjne. A że Instagram opiera się głównie na zdjęciach, to właśnie one muszą być pod względem koncepcyjnym, kolorystycznym i każdym innym dobrze dobrane.

Jak układać feed na Instagramie?

W ofercie aplikacji i narzędzi internetowych można znaleźć szeroki wybór rozwiązań, dzięki którym feed na instagramie będzie prezentował się zachęcająco, przyciągał spojrzenia i nowych użytkowników. Sporo jest aplikacji do układania zdjęć, dzięki którym nasze fotografie prezentować się będą jeszcze lepiej. Często bowiem bywa tak, że każde zdjęcie z osobna świetnie wygląda, jeśli jednak pojawiają się we wspólnym zestawieniu, nie są spójne i sprawiają wrażenie chaosu. Dzięki prostym aplikacjom można tego chaosu się pozbyć, układając zdjęcia w jak najlepszej kolejności. Aplikacje dostępne są w wersjach zarówno darmowych, jak i płatnych, na system iOS oraz na Androida. Można więc bez problemu znaleźć rozwiązanie, które będzie w stu procentach dopasowane do potrzeb (zobacz również jak dodać

Presety do Lightrooma

Dobrym pomysłem na zwiększenie atrakcyjności zdjęć mogą być również presety do Lightrooma, pozwalające na uzyskanie różnych efektów na zdjęciach. Z języka angielskiego presety oznaczają dosłownie ustawienia wstępne – jest to zbiór ustawień, dzięki którym można na zdjęciach uzyskać oczekiwane, zapamiętane wcześniej efekty. Dzięki prestom można szybko obrabiać serie zdjęć, tworząc jednolitą kolorystykę czy stylistykę. A to przekłada się na ciekawszy feed, który przyciąga użytkowników. Jeśli nie wiesz, jak dodać presety do lightrooma, wystarczy zapoznać się z prostą instrukcją, jaką otrzymasz po zakupie konkretnych presetów. Można je dodawać zarówno na komputerze, jak i na telefonie. Instalowanie trwa dosłownie kilka chwil, można więc w krótkim czasie zacząć korzystać z rozwiązań, które uatrakcyjnią naszego Instagrama.

Więcej informacji na stronie Link: https://foto-filtry.pl/

Polecamy:
Pakowanie maszyn do transportu morskiego – poznaj firmę INREL!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com