Spływ kajakowy Bieszczady – pomysł na wakacyjne atrakcje

spływ kajakowy Bieszczady

Sytuacja pandemiczna krzyżuje nam plany już od ponad roku. Na szczęście ostatnie miesiące przyniosły poprawę, w związku z czym część obostrzeń została zniesiona. Jednak nie we wszystkich krajach, które są popularnymi celami polskich urlopowiczów można już bez obaw wypoczywać. Dlatego duży procent Polaków postanowiło zaplanować wakacje z rodziną w naszym kraju. Jest to jeden z nielicznych pozytywnych wyników sytuacji, w której się znajdujemy. Być może na nowo odkryjemy piękno i atrakcje, które mamy na wyciągnięcie ręki. Niezależnie od tego, czy jesteśmy sportowymi freak’ami czy wolimy leniwie wypoczywać, powinien zainteresować nas spływ kajakowy Bieszczady. Przeczytaj dlaczego!

Spływ kajakowy Bieszczady – poczuj się, jak odkrywca

Chociaż polskie rzeki są wyjątkowo piękne, nadal spora część osób nie poznała ich z zupełnie innej strony, czyli obserwując je z kajaka lub pontonu. A jest to naprawdę spora strata. Niektóre odcinki tras przypominają wręcz kadry z filmów opowiadających o dzikich, nieodkrytych tropikalnych zakątkach świata! Dlatego spływ kajakowy Bieszczady to obowiązkowa pozycja na wakacyjnej liście rzeczy do zrobienia dla każdego, a szczególnie dla miłośników przepięknych krajobrazów.

Jednak spływ to nie tylko zapierające dech w piersiach widoki. To też sposób na aktywny wypoczynek. Wiosłując zadbasz o wyrzeźbione ramiona, a gdy dopadnie Cię zmęczenie, złapiesz oddech pozwalając rzece samej prowadzić kajak, jedynie korygując kierunek. Odpoczywając, otwórz zmysły na otaczającą Cię naturę – posłuchaj śpiewu ptaków i poczuj lekki wiatr na skórze. Relaks na wodzie pozwala się wyciszyć i odciąć od wszelkich problemów. W końcu są wakacje!

Aktywność dla rodzin, grupy znajomych, par i… samotników!

Masz dużą rodzinę? Zastanawiasz się, czy spływ kajakowy Bieszczady jest dla Was? Jak najbardziej. Pamiętaj, że dobry organizator odpowiednio przygotuje Was do spływu – przekaże ważne wskazówki, instrukcje, a także zapewni kapoki, dzięki którym będziecie bezpieczni w każdej sytuacji. Spływ to także świetny pomysł na spędzenie czasu w gronie przyjaciół i znajomych. Jeżeli kiedykolwiek miałeś już okazję brać udział, czy to spływie kajakowym czy pontonowym, to wiesz, że jest to zabawa, którą trudno porównać z czymkolwiek innym. Jej uczestnikom rzadko schodzi z twarzy uśmiech. Poza tym, jest to także sprawdzian z współpracy.

Szukasz pomysłu na spędzenie czasu z ukochaną lub ukochanym? Spływ kajakowy Bieszczady to strzał w dziesiątkę. Spędzicie czas tylko ze sobą, w pięknych, romantycznych okolicznościach przyrody i przyjemnie się zmęczycie. Co więcej każdy spływ zakończyć można klimatycznym ogniskiem w wyznaczonym do tego miejscu. Jednak nie tylko rodziny, pary czy duże grupy mogą cieszyć się rozrywką, jaką jest spływ kajakowy Bieszczady. Także samotnicy, którzy lubią odetchnąć i odizolować się na pewien czas, żeby naładować baterie, docenią walory tego typu aktywności. Wystarczy wybrać jednoosobowy kajak i cieszyć się czasem sam na sam z rzeką.

Przygoda nie musi drogo kosztować

Niektóre osoby uważają, że za przeżycie niesamowitej przygody trzeba sporo zapłacić. Jednak spływ pontonowy lub kajakowy dostarczy równie dużo emocji i radości, a kosztuje naprawdę niewiele. Małe pieniądze i wspomnienia na lata – tak można opisać przygodę na rzece. Szczególnie docenią to duże rodziny, które chcąc spędzić wspólnie czas, muszą zazwyczaj liczyć się z ogromnymi wydatkami – wystarczy policzyć, ile zapłacą na przykład za pięć biletów do kina. Dlatego spływ jest przyjazny także pod tym względem – pozwala przeżyć wspaniałe chwile, nie martwiąc się zbytnio nadszarpnięciem domowego budżetu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com