SOFTSWISS świętuje swój jubileusz

W tym roku kluczowy gracz z zakresu IT w Polsce, międzynarodowa firma informatyczna SOFTSWISS, obchodzi swoje 15-lecie. Ten światowy deweloper oprogramowania działa w branży iGaming jako wiodący dostawca rozwiązań technologicznych. Na polskim rynku firma znana jest ze swoich dużych centrów rozwoju, które aktywnie rozwijają się w Poznaniu i Warszawie.

Historia marki rozpoczęła się w 2009 roku – wówczas SOFTSWISS powstał na bazie małej firmy outsourcingowej. W 2012 roku korporacja wyraźnie zaznaczyła swoją obecność w branży iGaming, a to za sprawą innowacyjnego produktu flagowego: Casino Platform. Projekt każdego miesiąca obsługuje ponad 6 mln użytkowników i 250 marek. W 2013 roku, dzięki Crypto Solution, firma stała się pierwszą na świecie, która stworzyła unikalne i bezpieczne rozwiązanie kryptowalutowe dla rozrywki online.

Od momentu założenia firmy SOFTSWISS stara się stale podnosić poprzeczkę w branży IT oraz iGamingowej, za co każdego roku otrzymuje branżowe nagrody. Tylko w 2023 r. uzyskała ich łącznie 15. Były to między innymi: EGR, International Gaming Awards oraz iGaming IDOL: Platform Provider of the Year, Customer Service Support of the Year, Best Aggregator, Best Affiliate Marketing Solution, Brand IDOL i inne. Już w 2024 r. firmie udało się już otrzymać kilka renomowanych nagród – certyfikat Great Place to Work® in Poland oraz nagrodę Crypto Company of the Year.

SOFTSWISS jest również znany ze swojej aktywnej działalności charytatywnej. W ciągu ostatnich dwóch lat kwota, którą firma przeznaczyła na pomoc w usuwaniu skutków różnych globalnych kryzysów, przekroczyła 2,7 mln euro.

„Na drodze do nieustannego zaangażowania w sukces klienta, nasza siła nie opiera się na tytułach, lecz wiedzy i talencie naszych pracowników, która jest siłą napędową wszystkich naszych osiągnięć. Z satysfakcją obserwujemy rozwój firmy, która obecnie zrzesza ponad 2000 profesjonalistów w pięciu biurach na całym świecie. Świętując nasze 15-lecie w 2024 roku, z niecierpliwością czekamy na możliwość podzielenia się ekscytującymi niespodziankami z naszym zespołem, klientami i partnerami na przestrzeni całego roku, aby móc uhonorować ten kamień milowy” – mówi Ivan Montik, założyciel SOFTSWISS.

Geografia zespołu SOFTSWISS, który pracuje zdalnie na całym świecie, obejmuje nie tylko Europę, ale także Zjednoczone Emiraty Arabskie, Meksyk, Indonezję, Portugalię i dziesiątki innych krajów. W Polsce znajdują się dwa duże biura SOFTSWISS, w których nad innowacyjnymi produktami dla klientów na całym świecie pracuje ponad 600 specjalistów. Firma zawsze podkreślała znaczenie lokalnego rynku dla rozwoju centrów rozwojowych i zatrudniania pracowników.

https://youtu.be/Yk71f1QMdLM

O FIRMIE

SOFTSWISS to międzynarodowa firma technologiczna, która w 2024 roku świętuje 15-lecie. Centra rozwoju (5 biur) działają w Polsce, na Malcie i w Gruzji. Liczba pracowników zatrudnionych w centrach rozwoju i zdalnie na całym świecie wynosi ponad 2000 osób. SOFTSWISS jako pierwsza na świecie stworzyła rozwiązanie do pracy z kryptowalutami w rozrywce online.

W 2024 r. firma otrzymała certyfikat Great Place to Work® in Poland oraz nagrodę Crypto Company of the Year. W 2023 r. zespół SOFTSWISS otrzymał 11 różnych nagród iGamingowych, w tym chociażby tytuł Platform Provider of the Year oraz Customer Service Support of the Year.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com