SOFTSWISS inwestuje w największy Europejski projekt rozrywki społecznościowej online

SOFTSWISS, międzynarodowa firma posiadająca biura w Warszawie i Poznaniu, inwestuje w największy Europejski projekt rozrywki społecznościowej online

 SOFTSWISS, globalny ekspert technologiczny, który rozwija duże centra rozwoju w Poznaniu i Warszawie, nabył znaczące udziały w Ously Games GmbH. Firma ta jest siłą napędową szybko rozwijającego się europejskiego projektu rozrywki społecznościowej online SpinArena.net.

W wyniku tej inwestycji SOFTSWISS nawiązał współpracę z niemiecką firmą Ously Games GmbH w celu opracowania nowego kompleksowego oprogramowania dla rozrywki online, które spełnia najnowsze trendy w branży iGaming.

Projekt rozrywki społecznościowej online stanowi szybko rozwijający się trend. Oferuje on niepowtarzalne połączenie popularnych gier i funkcji społecznościowych. W przeciwieństwie do tradycyjnych kasyn działają one bez obstawiania prawdziwych pieniędzy, wykorzystując do gry wirtualną walutę. Celem tego typu rozrywki społecznościowej online nie jest dążenie uczestników do wygrania prawdziwych pieniędzy, ale wyłącznie funkcja rozrywkowa. Użytkownicy zyskują możliwość uczestnictwa w różnych aktywnościach, takich jak kontakty towarzyskie ze znajomymi, wysyłanie prezentów i udział w turniejach. Europejski projekt rozrywki społecznościowej online jest dostępny dla osób, które nie uprawiają hazardu z powodów moralnych, religijnych lub osobistych i jest legalne w jurysdykcjach, w których klasyczny hazard online jest zabroniony.

Przychody projektu rozrywki społecznościowej online związane są przede wszystkim ze sprzedażą wirtualnych dóbr, wzbogacających rozgrywkę bez ryzyka finansowego. Według Australian Communications and Media Authority każdego dnia około 85 milionów ludzi na całym świecie gra korzysta z tego typu projektów społecznościowych.

Ivan Montik, założyciel SOFTSWISS, tak komentuje tę umowę: „Przewidując rozwój kasyn społecznościowych w ramach branży iGaming, firma SOFTSWISS podjęła strategiczne inwestycje w celu dywersyfikacji swojego portfolio. Wspólnie dążymy do stworzenia kompleksowej platformy dla kasyn społecznościowych, wzbogacając rozbudowane środowisko produktów iGaming dostarczanych przez naszą firmę”.

Jochen Martinez, założyciel Ously Games GmbH, dzieli się swoimi oczekiwaniami: „Cieszymy się z nawiązania strategicznego partnerstwa z globalnym dostawcą technologii SOFTSWISS. Ta współpraca wnosi nieocenione spostrzeżenia, innowacje i głęboką wiedzę dla obu stron. Umowa pokazuje nasze zaangażowanie w napędzanie wzrostu i wzajemnego rozwoju. Współpraca z SOFTSWISS otwiera nowe horyzonty i zapewnia dostęp do najwyższej klasy zasobów i wsparcia niezbędnego do rozwoju w konkurencyjnym środowisku iGaming”.

Globalny producent oprogramowania wciąż traktuje priorytetowo rozwój swoich biur i zatrudnianie pracowników w Polsce. Liczba specjalistów w centrach rozwoju w Poznaniu i Warszawie wzrosła w ciągu ostatniego roku o 98% i wynosi obecnie 450 osób. Jednocześnie zasięg lokalizacyjny zespołu SOFTSWISS, który pracuje zdalnie na całym świecie (ponad 2000 osób), wykracza daleko poza Europę. Mowa o takich krajach, jak Zjednoczone Emiraty Arabskie, Meksyk, Indonezja, Portugalia i dziesiątkach innych.

O FIRMIE

SOFTSWISS to międzynarodowa firma technologiczna, która w 2024 roku obchodzi 15 urodziny. Centra rozwoju (5 biur) działają w Polsce, na Malcie i w Gruzji. Liczba pracowników zatrudnionych w centrach rozwoju i zdalnie na całym świecie wynosi ponad 2000 osób. SOFTSWISS jako pierwsza firma na świecie stworzyła rozwiązanie do pracy z kryptowalutami w rozrywce online.

W 2024 roku firma otrzymała certyfikat Great Place to Work® in Poland oraz nagrodę Crypto Company of the Year. W 2023 r. zespół SOFTSWISS otrzymał 11 różnych nagród iGaming, w tym między innymi w kategoriach Platform Provider of the Year, a także Customer Service Support of the Year i nie tylko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com