Skuteczne rozwiązania dla firm od Systell

Skuteczna praca call- i contact center zależy przede wszystkim od zaangażowania zatrudnionych pracowników, ale i od wykorzystywanych w firmie rozwiązań telekomunikacyjnych. Niezbędny będzie system, który pomoże sprawnie obsługiwać klientów w wielu kanałach jednocześnie, pozwoli od razu zapisywać wszystkie połączenia i interakcje z klientami oraz zapewni nieograniczony dostęp do wszystkich potrzebnych danych. Z tego powodu warto zwrócić uwagę na systemy zarządzania kontaktami z klientami. To rozwiązania, które idealnie sprawdzi się w wielu branżach: medycznej, turystycznej, przy windykacji należności, w sprzedaży bezpośredniej czy salonach samochodowych.

CRM System firmy Systell – kompleksowe systemy do obsługi call center

CRM System firmy Systell to rozwiązania, które przede wszystkim wyróżniają się swoją kompleksowością i zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o obsłudze call center działającego w różnych branżach. To połączenie systemu informatycznego i telekomunikacyjnego, które pozwala na sprawne zarządzanie połączeniami. Najważniejszym elementem tego systemu jest oprogramowanie call center, które pozwala zachować doskonałą kontrolę nad tym, kto, kiedy i w jakiej sprawie dzwoni do firmy. Oprogramowanie to może zostać połączone z Wirtualną Centralą Telefoniczną PBX lub Centralą 3CX. To system, który pozwala na idealne zarządzanie połączeniami. Za jego pomocą klient może być obsługiwany w wielu kanałach jednocześnie.

Najważniejsze funkcjonalności systemów CRM firmy Systell

Systemy Systell dla call- i contact center łączą w sobie wiele funkcjonalności, tworząc zintegrowany system, który pozwala na dogodne komunikowanie się z klientami na wiele zintegrowanych ze sobą sposobów: poprzez infolinię, najskuteczniejsze dialery outbound na rynku, live chat, e-mail, formularze na stronie internetowej, sms i faks oraz social media. Wygodny system ticketowy zapisze od razu każdą interakcję z klientem – do wszystkich interakcji będziesz mieć dostęp w jednym miejscu, poprzez prosty w obsłudze i intuicyjny pulpit (omnichanel contact center). Co ważne, systemy CRM firmy Systell obsługiwane są zarówno przy pomocy oprogramowania instalowanego na komputerach stacjonarnych jak i udostępnianego w chmurze.

Dlaczego warto zdecydować się na wdrożenie w swojej firmie systemów Systell?

Wdrożenie systemów Systell w call center oznacza bardzo wiele korzyści dla firmy. Przede wszystkim umożliwia podniesienie jakości obsługi klientów. To w wymierny sposób może przełożyć się na wzrost sprzedaży, pozyskanie nowych klientów i podtrzymanie relacji ze starymi, natychmiastowe reagowanie na skargi i rozwiązywanie kryzysów wizerunkowych. Każdy klient będzie traktowany indywidualnie, oprogramowanie przygotowane jest także do obsługi wielojęzycznej. Firma Systell posiada duże doświadczenie w dostarczaniu rozwiązań CRM dla różnych branż: są one wykorzystywane przez sieci sklepów, zamówień leków, jako helpdesk techniczny czy infolinia sieci bankomatów. Co ważne, istnieje możliwość zamówienia systemu, który będzie idealnie dostosowany do potrzeb Twojej firmy i branży.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com