Szeroko rozumiana stolarka okienna i drzwiowa

Przy budowie nowego domu czy remoncie obecnego mieszkania, szczególną uwagę należy zwrócić na jakość używanych materiałów. Musimy upewnić się, że zagwarantują nam one bezpieczeństwo, wytrzymałość i bezproblemowe użytkowanie przez wiele lat. Warto wybrać okna i drzwi sprawdzonego i polecanego przez zadowolonych użytkowników dystrybutora stolarki okiennej i drzwiowej Fintecnic, który zapewnia profesjonalną obsługę, cotygodniowe transporty oraz ponad 100 kolorów oklein do wyboru.

Fintecnic w branży

Fintecnic to firma okienna z Łodzi, która oferuje szeroki asortyment najwyższej jakości produktów z zakresu stolarki okiennej i drzwiowej, m.in. drzwi i okna aluminiowe, okna drewniane, bramy garażowe czy moskitiery. Przedsiębiorstwo istnieje w branży już od 6 lat i współpracuje ze znanymi i renomowanymi markami takimi, jak Aluplast, Aluprof czy Salamander. Na stronie internetowej fintecnic.pl znajdziemy wytrzymałe oraz funkcjonalne drzwi i okna PCV w atrakcyjnych cenach – na każdą kieszeń. Firma w działaniu kieruje się takimi wartościami, jak terminowość, profesjonalna pomoc, fachowy serwis i doradztwo, dzięki czemu może pochwalić się szerokim gronem zadowolonych klientów. Do wyboru mamy modele w szerokiej kolorystyce a oferta jest stale poszerzana, aby trafić w każde gusta.

W gamie produktowej proponowane są:

 • Drzwi i okna PCV
 • Drzwi i okna drewniane
 • Drzwi i okna aluminiowe
 • Rolety zewnętrzne i moskitiery
 • Bramy garażowe
 • Drzwi zewnętrzne

Okna aluminiowe – energooszczędność w nowoczesnym wydaniu

Okna aluminiowe to idealny wybór dla dużych i nowoczesnych wnętrz. Świetnie sprawdzają się do dużych przeszkleń. Aluminium uważa się za jeden z najbardziej wytrzymałych materiałów budowlanych – jest lekkie, plastyczne i ma niską gęstość. Co więcej, okna aluminiowe są odporne na rdzę i korozję. Ciekawą zaletą okien aluminiowych jest również możliwość tworzenia z nich dowolnych kształtów – okien okrągłych czy łukowych. W ofercie Fintecnic znajdziemy wiele modeli okien aluminiowych. Jednym z nich jest energooszczędne okno aluminiowe MB70 o budowie trójkomorowej do budynków wymagających wysokiej izolacji termicznej i dźwiękowej. Użyte w tych oknach aluminiowych przekładki termiczne i uszczelki pozwalają na uzyskanie niskiej wartości współczynnika przenikania ciepła.

Okna drewniane – retro drewno w modzie

Drewno to szlachetny materiał, który zachwyca swoim wyglądem zarówno w tradycyjnych, jak i modernistycznych wnętrzach. Jest doskonałym izolatorem, dzięki czemu zapewnia ciepło i ciszę. Jako ekologiczny surowiec sprawia, że możemy poczuć trochę natury w swoim domu. Okna drewniane cechuje:

 • Niski współczynnik rozszerzalności cieplnej pod wpływem temperatury
 • Świetna izolacyjność cieplna materiału
 • Duża wytrzymałość przy dość niskiej gęstości materiału
 • Długoletniość i wytrzymałość przy odpowiedniej pielęgnacji
 • Możliwa jest naprawa ewentualnych uszkodzeń
 • Łatwo można je pomalować
 • Okna drewniane nadają się do dużych przeszkleń

Na stronie fintecnic.pl znajdziemy wiele wariantów okien drewnianych np. Okno IV68 RETRO, okno drewniane – system belgijski czy okno drewniane Unitas.

Moskitiery – ratunek przed nieproszonymi gośćmi

W asortymencie Fintecnic znajdziemy różnego rodzaju moskitiery. Cechuje je wysoka jakość wykonania, odporność na trudne warunki atmosferyczne czy zginanie oraz długoletnia trwałość. Moskitiery na okna i drzwi wykonane są z niezwykle wytrzymałego aluminium. Do wyboru Fintecnic oferuje moskitiery ramkowe, moskitiery drzwiowe, moskitiery rolowane, moskitiery przesuwane i moskitiery plisowane. Dodatkowo, jest jeszcze jeden szczególnie istotny model – moskitiera ANTI-SMOG, która wspomoże walkę z wszechobecnym w Polsce smogiem i zanieczyszczeniami oraz zapewni ochronę dla naszego zdrowia.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą asortymentu Fintecnic na stronie internetowej fintecnic.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com