Roll up reklamowy – komu się przyda?

Roll up reklamowy to jeden z najciekawszych sposobów na wypromowanie własnej firmy lub osoby. Składa się z dwóch podstawowych elementów: zwiniętego plakatu reklamowego oraz masztu. Można z niego skorzystać w różnego rodzaju miejscach, np. w siedzibie konkretnego przedsiębiorstwa, centrum handlowym czy też na konferencjach i targach. Charakteryzuje się bardzo zróżnicowanymi rozmiarami, wytrzymałością i doskonałymi właściwościami promocyjnymi.

Roll up reklamowy – kogo powinien zainteresować?

Roll up reklamowy powinien zainteresować przede wszystkim nieco mniejsze firmy, które chcą się za wszelką cenę rozwinąć i zainwestować w skuteczną kampanię promocyjną. Oczywiście coraz chętniej na tego typu materiały decydują się również poważne i duże firmy. To doskonała szansa na zaprezentowanie swojej oferty, usług czy też rozmaitych informacji na temat prowadzonej firmy. Z racji tego roll upy reklamowe pełnią nieocenioną rolę w biurach, na warsztatach czy też w budynkach znajdujących się w centrum większych miast i sklepach.

Na roll upie można umieścić dowolnie wybrane nadruki, które będą widoczne nawet z dalszej odległości. Zainteresują przechodniów, rowerzystów, turystów czy też kierowców samochodów. To najkrótsza droga do znalezienia potencjalnych klientów na oferowane produkty lub usługi i zwiększenie firmowej sprzedaży. Atutami roll upów są m.in. takie czynniki, jak:

  • mobilność,
  • poręczność,
  • trwałość i uniwersalność,
  • łatwość transportowania.

Jeśli reklamodawcy myślą o skutecznej promocji własnej firmy powinni zdecydować się na ich wykorzystanie. Nie jest to drogie przedsięwzięcie, za to przynosi bardzo korzystne efekty.

Roll up reklamowy – jakie funkcje spełnia?

Roll up reklamowy to nietuzinkowe narzędzie reklamowe, które można wykorzystać w dowolnie wybrany sposób. Pełni funkcję promocyjną (podnosi sprzedaż), reprezentacyjną (buduje świadomość o marce i dba o wzrost jej rozpoznawalności), dekoracyjną (możliwość udekorowania konkretnego budynku przy pomocy oryginalnych elementów graficznych) oraz informacyjną (przekazanie informacji o firmie, łatwiejsza nawigacja w terenie i umożliwienie dotarcia do wyznaczonego celu, np. podczas targów i konferencji).

Co najważniejsze niezaprzeczalną zaletą omawianych roll upów reklamowych jest ich łatwość montażu. Mogą stanowić doskonałe uzupełnienie stoiska promocyjnego lub wystawienniczego, ale też występować w formie tablic reklamowych. Charakteryzują się niewielką wagą, a do tego klienci są w stanie zamówić je w wersji jednostronnej lub dwustronnej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com