Jakie są rodzaje papieru toaletowego?

Papier toaletowy jest jednym z artykułów higienicznych codziennej potrzeby. Zarówno w domu, jak i w miejscu pracy, wykorzystuje się go w bardzo dużych ilościach. I chociaż wydawać się może, że nie jest on materiałem szczególnie interesującym, to warto poświęcić mu krótką chwilę, choćby po to, aby zdecydować, który jego rodzaj będzie najlepiej sprawdzał się w firmie. Zależy to od stosunku ceny do jakości, a także liczby rolek, których potrzebujemy. Jeśli więc planujesz otworzenie biura lub przedsiębiorstwa albo przeprowadzasz w nim remont, to jest właśnie artykuł dla Ciebie.

Podajniki papieru

Podajniki papieru toaletowego mogą być dostosowane do rolek konwencjonalnych lub jumbo, a także do papieru toaletowego w składce, papieru centralnie dozowanego i innych autorskich systemów. W pierwszej kolejności powinieneś więc zdecydować, które z nich wolisz umieścić w toalecie. Decyzja ta podyktowana musi być przede wszystkim względami praktycznymi, czyli tym, ile osób będzie korzystać z łazienki. W małym biurze może będziesz to tylko Ty i twoi klienci, w zakładzie produkcyjnym bez wątpienia liczba osób będzie znacznie większa. W tym drugim przypadku może więc lepiej jest zainwestować w wersję jumbo, aby konieczność wymiany rolek nie zaistniała zbyt często.

Dozownik papieru toaletowego poza swoją praktyczną funkcją powinien też wyglądać estetycznie. W przypadku miejsc o znacznej renomie, w których klienci oczekują pełnego profesjonalizmu i najwyższej jakości obsługi, estetyka to jeszcze za mało. Nawet taki szczegół jak podajnik papieru musi w tym przypadku być luksusowy, by dawał poczucie komfortu i dbałości o każdy element.

Konwencjonalny papier toaletowy

Pod tą nazwą kryje się papier toaletowy w rolce o klasycznych rozmiarach, taki, jakiego używa się w domu. Jednym z popularnych producentów tego artykułu higienicznego jest Tork, dlatego chcielibyśmy zwrócić uwagę na jego linię produktów Advanced. Seria ta charakteryzuje się wysoką jakością. Należące do niej rolki mają biały kolor i nadruk, a w dotyku odznaczają się miękkością. Są konwencjonalne i nadają się zarówno do domu, jak i do biura.

Rolka jumbo

Rolki jumbo są doskonałą alternatywą dla konwencjonalnych rolek papieru toaletowego. Świetnie sprawdzają się w łazienkach o dużym natężeniu ruchu, na przykład w galeriach handlowych. Pozwalają na oszczędność pieniędzy, gdyż na jednej rolce mieści się wiele listków, a zatem nie ma potrzeby kupowania ich większej ilości. Są także metodą na oszczędność czasu, gdyż personel sprzątający nie będzie musiał ich aż tak często wymieniać, jak miałoby to miejsce przy wykorzystaniu klasycznych rolek.

Seria Premium marki Tork to idealne rozwiązanie dla każdego, kto decyduje się na jumbo. Odznacza się bowiem niespotykaną grubością i miękkością, co powoduje, że daje poczucie higieny i komfortu na najwyższym poziomie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com