RoboMarkets otrzymuje nowe, prestiżowe nagrody z sektora finansowego

Nasze warunki handlowe i świadczone usługi zostały po raz kolejny docenione przez profesjonalną społeczność handlową. Firma RoboMarkets zdobyła dwie prestiżowe nagrody: “Best ECN Broker (Europe)” od Global Brands Magazine Awards oraz “Best Indices Broker – Global” od Business Magazine Awards.

Zdobyliśmy ponad 20 nagród, co dowodzi, że RoboMarkets rozwija się we właściwym kierunku. Nic nas nie ogranicza dlatego zamierzamy kontynuować naszą pracę, aby każda z naszych usług i programów zasługiwała na najwyższe oceny nie tylko od ekspertów z branży finansowej, ale przede wszystkim od naszych klientów.

O RoboMarkets

RoboMarkets zostało założone w roku 2012 i otrzymało licencję europejskiego brokera w roku 2013. RoboMarkets jest regulowane przez CySEC i posiada licencję o numerze 191/13.

Firma szybko się rozwinęła przez ostatnie lata i dostarcza teraz profesjonalnych usług dla klientów instytucjonalnych i detalicznych z Europy. RoboMarkets to broker z wieloma aktywami oferujący 7 rodzajów aktywów i ponad 12 000 instrumentów do handlowania. Co więcej, nasi klienci mają dostęp do profesjonalnych platform handlowych i najnowocześniejszej i nowatorskiej technologii. Wielojęzyczne wsparcie techniczne RoboMarkets działa 24/7 i jest gotowe służyć pomocą o każdej porze.

Wyjątkowe Platformy Handlowe i Technologie

RoboMarkets zapewnia swoim klientom nowatorskie platformy handlowe stworzone przez Firmę z myślą o dużych wymaganiach dzisiejszych traderów. Wraz z najnowocześniejszymi platformami tworzą rozmaity wybór potrzebny do odniesienia sukcesu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com