Relax Roomy z fotelem masującym

Relax Room ta angielska nazwa to nic innego jak pokój odpoczynku. Znany już nie tylko z amerykańskich seriali i japońskich filmów, ale także z “własnego podwórka”. Coraz więcej korporacji, a nawet mniejszych firm decyduje się na stworzenie pracownikom pokoju relaksu. To nie kolejna “moda”, która przyszła do nas z Zachodu, ale sprawdzona metoda na stworzenie przyjaznego miejsca pracy, na podniesienie efektywności i motywacji pracowników, poprawę wizerunku firmy. Dziś, żeby pozyskać i utrzymać pracownika przestały wystarczać wysokie zarobki i inne benefity, strzałem w dziesiątkę okazują się Relax Roomy, co potwierdzają i szefowie, i pracownicy.

Idea pokoi relaksu

Pokoje relaksu zwykle kojarzą się z miękkimi sofami, pufami, telewizorem, a nawet stołem do tenisa stołowego czy PlayStation, ale czy Relax Roomy z fotelami masującymi nie są ciekawszym i lepszym rozwiązaniem? Sceptycy pewnie zapytają, po co w ogóle pokój relaksu? Pracownik ma wykonywać powierzone mu obowiązki, a odpoczywać może w domu. Liczne badania przeprowadzane w korporacjach mówią jednoznacznie, w miejscach pracy, gdzie pracownicy mieli możliwość na chwilę wytchnienia w pokoju odpoczynku panuje lepsza atmosfera, nie ma narzekania na złe samopoczucie, wzrosła efektywność pracy. Czy akurat PlayStation jest dobrym pomysłem? Raczej nie w miejscach, gdzie pracujemy przy monitorach (chociaż każdy odpoczywa inaczej). Tu zdecydowanie lepiej sprawdzają się fotele do masażu, nawet nie sofy i pufy, a fotele. Zalety masażu znane są od wieków, nie dziwi więc fakt, że w krajach, gdzie medycyna naturalna idzie w parze z najnowszą technologią i dbaniem o samopoczucie wymyślono fotele masujące, które pozwalają na relaksujący masaż, eliminację napięcia mięśniowego i sztywności stawów, przynoszą ulgę w bólach przeciążeniowych, które stały się wręcz towarzyszem naszej codzienności. Relax Roomy z fotelem do masażu, to najlepszy prezent jaki pracodawca może dać pracownikom i sam korzystać z dobroczynnego ich działania, a pozytywne skutki odczują wszyscy. Fotele masujące nie muszą się kojarzyć tylko z korporacjami i w małych firmach pracownicy docenią ich zakup. Nie tylko w biurach, ale i w zakładach produkcyjnych przerwa w Relax Roomie z fotelem masującym może, a nawet na pewno okaże się dobrą inwestycją.

Jaki fotel z funkcją masażu będzie odpowiedni do pokoju relaksu?

Wszystko zależy od tego, czego potrzebujesz, ilu pracowników będzie korzystać z fotela i jaką sumę chcesz zainwestować w zakupy. Na rynku są dostępne fotele masujące zróżnicowane pod względem oferowanych funkcji i ceny. Jeśli nie wiesz, które najlepiej sprawdzą się w Twojej firmie – zapytaj w Rest Lords. Jedno jest pewne (bo sprawdzone) – Relax Room z fotelem do masażu, to dobra inwestycja.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com