Dołącz do Vestle, regulowanego brokera internetowego

Przy tak dużej liczbie brokerów działających obecnie online, inwestorzy stają przed niemal niemożliwym wyborem. Jak podjąć świadomą decyzję bez spędzania godzin na porównywaniu, debatowaniu i analizowaniu zalet, wad i ofert specjalnych każdego brokera? Nie rozpaczaj! Jesteśmy tutaj, aby opowiedzieć o jednym brokerze, którego powinieneś poważnie rozważyć, a my opowiemy ci o jego ofertach, platformach i poziomie bezpieczeństwa.Gotowy żeby zacząć? Poznaj Vestle – wiodącego, renomowanego brokera internetowego specjalizującego się w handlu kontraktami CFD.

Własna platforma handlowa

Pierwszym powodem, dla którego możesz wybrać Vestle, są platformy handlowe. Podczas gdy większość internetowych witryn handlowych wykorzystuje MT4, Vestle korzysta ze specjalnie opracowanej platformy handlowej, która została zaprojektowana z wykorzystaniem danych i doświadczenia prawdziwych klientów. Platforma jest innowacyjna, bezpieczna i wyposażona we wszystkie najnowocześniejsze narzędzia handlowe, jakie ma do zaoferowania branża (zajmiemy się nią za chwilę). Mobilna platforma handlowa Vestle jest spektakularna i pozwoli ci na łatwy dostęp do rynków globalnych ze swojego smartfona. Aby uzyskać pełny komfort handlu mobilnego, zalecamy pobranie aplikacji Vestle na Androida do handlu online. Wolisz urządzenia Apple? Nie martw się, Vestle oferuje również aplikację na iOS do handlu online.

Rozporządzenie

OK, więc może powinniśmy zacząć od tego, ale prawda jest taka, że większość brokerów działających w Polsce jest regulowana. Vestle to nazwa handlowa iCFD Limited, licencjonowana i regulowana przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC) na licencji nr 143/11. Ten broker korzysta wyłącznie z bezpiecznych metod płatności, a jako regulowany broker oferuje również ochronę przed Ujemnym Bilansem Konta, co oznacza, że Twoje konto nigdy nie spadnie poniżej zera. Mówiąc prosto: nigdy nie będziesz winien brokerowi, bez względu na zmienność rynku.

Dostępne szkolenie

Vestle promuje ideę, że nawet wielki inwestor może ulepszyć, a tym samym zapewnia swoim klientom metody podnoszenia ich umiejętności handlowych, wiedzy i umiejętności. Każdy klient ma prawo do bezpłatnego szkolenia jeden na jednego z trenerem handlowym, co jest świetną okazją do zadawania pytań we własnym tempie, poznania platformy i uzyskania wglądu w dostępne usługi. Istnieje również konto demo 5000 $ na szkolenie bez ryzyka. Zachęca się również inwestorów do poszerzania swojej wiedzy za pomocą różnorodnych samouczków wideo i kilku przewodników PDF.

Narzędzia handlowe

Powiedzieliśmy, że będziemy mieli dostęp do dostępnych narzędzi handlowych i oto jesteśmy. Ten broker ma przyjazne dla użytkownika wykresy na żywo, regularnie aktualizowany kalendarz ekonomiczny i całą masę wskaźników rynkowych dla handlowców do wyboru. Nie trzeba dodawać, że platforma umożliwia inwestorom składanie zleceń rynkowych, takich jak Zatrzymaj Stratę i Pobierz Zysk, a także ustawianie alertów cenowych.

Istnieje wiele zbywalnych instrumentów

Jeśli jesteś inwestorem, który lubi dywersyfikację portfela, będzie ci milo jak dowiesz się, że Vestle ma ponad 800 instrumentów CFD, w tym indeksy, waluty, surowce, krypto, ETF i akcje. Jeśli uznasz ten numer za nieco zastraszający, nie martw się. Platforma handlowa dzieli te instrumenty finansowe na grupy, a czasem podgrupy, i można je sortować według różnych kategorii.

Podsumowanie

Vestle.com ma wszystko, czego może chcieć polski inwestor. Jest bezpieczny, regulowany i pozwala na optymalne doświadczenie handlowe. Warunki handlowe są świetne, istnieje wiele zasobów edukacyjnych, a rejestracja jest bezpłatna. Platforma handlowa z pewnością zrobi na Tobie wrażenie, nie wspominając o aplikacji Android lub iOS do handlu online. Chcieć wiedzieć więcej? Zobacz, co ten broker ma do zaoferowania, a jeśli czegoś nie wiesz, zapytaj. Zespół obsługi klienta jest niezwykle pomocny.  Vestle (znany dawniej jako iFOREX) jest nazwą handlową iCFD Limited, licencjowana i regulowana przez Cypryjski Urząd Securities and Exchange Commision (CYSEC) numer licencji: 143/11. Materiały zawarte w niniejszym dokumencie, zostały stworzone we współpracy z Vestle i nie powinny w żaden sposób być rozumiane, bezpośrednio lub pośrednio, jako porady inwestycyjne, rekomendacje lub sugestie o strategii inwestycyjnej w odniesieniu do instrumentów finansowych, w jakikolwiek sposób. Każde wskazanie dotychczasowych wyników lub symulację wyników z przeszłości w tym dokumencie nie są wyznacznikiem przyszłych wyników. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 78.8% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy. Każde wskazanie dotychczasowych wyników lub symulację wyników z przeszłości zawarte w dokumencie nie są wiarygodnym wskaźnikiem przyszłych wyników. Pełne zrzeczenie się: https://www.vestle.pl/legal/analysis-disclaimer.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com